اگزیمیا

بهترین روش برای کاهش وزن از منظر متخصصان تغذیه رژیم مناسب و فعالیت مناسب میباسد اما خیلی وقت های پیش می اید که افراد رزیم غذایی مناسبی دارند و سالیان زیادی است که فعالیت های ورزشی انجام میدهند ولی باز بعضی از نواحی بدنشان چاق و قسمت های اضافی دارند و بهترین روش درمانی برای این افراد استفاده از دستگاه لاغری است حتی برخی از افراد هستند که با وجود اینکه فعالیت های ورزشی انجام میدهند اما بعضی از نواحی بدنشان شل است و برخی از افراد پاهای سلولیتی دارند و در هر دو گروه میتوان دستگاه لاغری استفاده کرد.

نحوه انجام کار با اگزیمیا:

دراین دستگاه از چهار مکانیسم متفاوت برای کاهش سایز و رفع سلولیت و استرچ مارک و همینطور لیفت استفاده میشود:

  1. میکرودرم: لایه برداری سطحی و آماده سازی پوست با استفاده از میکرودرم
  2. لیزر: استفاده از لیزر کم توان برای کاهش چربی موجود در سلولهای چربی در موضع مورد نظر
  3. اندورادیومگ: هندپیس مخصوص این دستگاه با مکانیسم وکیوم رولینگ میباشد که سبب افزایش درناژ سیستم لنفاوی و هدایت چربیهای شکسته شده به سمت عروق لنفاوی میباشد. درضمن این هندپیس سبب فرم دهی در عین کاهش سایز و رفع سلولیت میشود.
  4. آر اف: آر اف ترماژ که درین دستگاه تعبیه شده سبب لیفت پوست شده و مانع شل شدن و افتادگی پوست پس از کاهش سایز میشود کاربردهای اگزیمیا:
  • کاهش سایز و لاغری موضعی
  • رفع استرچ مارک
  • رفع سلولیت
  • رفع شلی و لیفت قسمتهای مختلف از جمله شکم ،داخل رانها ،باسن….

کار با این روش هم همانند سایر روشهای لاغری نیازمند انجام فعالیت بدنی متعادل و منظم و داشتن برنامه غذایی مناسب میباشد. برای خانمهای باردار بعد از گذشت ۶ ماه از زایمان و برای خانمها در دوران شیردهی قابلین انجام دارد.