اندولیفت بهتر است یا هایفو

اندولیفت بهتر است یا هایفو؟

همانطور که می‌دانید، هر دوی این روش برای جوانسازی پوست مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما سوال مهمی که در این میان وجود دارد این است که اندولیفت بهتر است یا هایفو؟

درواقع هر دو روش اندولیفت و هایفو برای جوانسازی پوست بهترین گزینه هستند و عملکردی بسیار فوق العاده دارند. این دو روش کلاژن سازی سطح پوست را افزایش می‌دهند و ماندگاری بسیار بالایی دارند. این دو روش دارای مزایای کاهش چربی هستند. این دو تکنیک پیشرفته به این دلیل مورد توجه بانوان و آقایان قرار گرفته اند که نتایج را بلافاصله در مدت زمان کوتاهی نشان می‌دهند. در این مقاله به این موضوع خواهیم پرداخت.

اندولیفت بهتر است یا هایفو؟

شما برای اینکه بتوانید جواب این سوال را نسبت به شرایط پوست خود پیدا کنید، ابتدا باید با یک متخصص پوست و زیبایی خوب مشورت کنید. به همین دلیل توصیه می‌شود که قبل از تصمیم گیری برای پوست خود که از چه روشی استفاده کنید، حتما به بهترین مرکز زیبایی در تهران مراجعه کنید تا از بهترین پزشک ها در این زمینه مشاوره بگیرید. سعی کنید که برای جوانسازی و ایجاد شادابی پوست خود، از تکنیک هایی با فناوری جدید استفاده کنید تا بهترین نتایج را بدست آورید.

حتما می‌دانید که لیزر اندولیفت و هایفوتراپی هر دو جزو روش های نوین و جدید بشمار می‌روند که نیازمند تعدادی جلسات هستند تا پایان یابند و نتیجه کامل را از خود نمایان کنند. برای انجام این روش ها حتما کیفیت مرکز و تخصص را در نظر بگیرید و این روش های پیشرفته و حساس مرتبط با پوست را در سالن های زیبایی انجام ندهید.

در ارتباط با این موضوع که اندولیفت بهتتر است یا هافو باید ذکر کنیم که هیچ یک نسبت به دیگری برتری ندارند اما اگر این دو تکنیک به طور همزمان برای صورت فرد انجام شود و مورد استفاده قرار گیرد، مزایای فوق العاده ای دارد و نتیجه بسیار شگفت انگیزی حاصل می‌کند. توصیه و استراتژی پزشکان معمولا این است که از هر دو روش به طور همزمان استفاده کنید.

مزایای تکنیک هایفوتراپی

این روش معروف برای جوانسازی پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد که ماهیت انجام آن با استفادذه از امواج صوتی با شدت بالا می‌باشد. امواج صوتی طی این روش بر سطح زیرین پوست متمرکز می‌شود و جالب است بدانید که هیچ درد و ناخوشی برای فرد حین انجام روش، ندارند. شما می‌توانید برای انجام هایفوتراپی صورت و یا هایفوتراپی غبغب با گروه پزشکی و زیبایی ترمه تماس بگیرید.

  • رفع افتادگی پلک و ابرو
  • از بین بردن چروک های صورت
  • رفع شلی پوست گردن و غبغب
  • برطرف شدن حدودی خط خنده

مزایای تکنیک اندولیفت

مزایای تکنیک اندولیفت تکنیک اندولیفت درواقع نتایج موثرتری را از خود ایجاد می‌کند که نه تنها برای صورت و گردن مورد استفاده قرار می‌گیرد، بلکه برای آرنج و زانو و دست ها نیز استفاده می‌شود. لیزر اندولیفت پوست را از شلی در آورده و آن را سفت می‌کند. بافت های چربی به صورت موضعی آب می‌شوند و سپس پوست به گونه ای خود را جمع می‌کند که دچار افتادگی نباشد. همچنین باید بدانید که اندولیفت نه تنها بر ناحیه مورد نظر اثرگذاری بسیار خوبی دارد، بلکه حتی در نواحی اطراف نیز کلاژن سازی پوست را ایجاد می‌کند

مقایسه اندولیفت با هایفوتراپی

درواقع ممکن است که برای یک فرد روش لیزر اندولیفت بهتر باشد اما برای فرد دیگری تکنیک هایفو بیشتر کارایی داشته باشد. به طور کلی این دو روش در مدت زمان ماندگاری و عوارض و مزایا تا حدودی تفاوت دارند اما اگر بخواهیم به طور دقیقتر بررسی کنیم، اینگونه است:

دستگاه اندولیفت با فیبر نوری انجام می‌شود اما هایفوتراپی با امواج متمرکز صوتی انجام می‌گیرد.

اندولیفت از هایفوتراپی دارای ماندگاری بیشتری است. لازم به ذکر است که اندولیفت حدود یک سال نتایج ماندگار تری را به همراه می‌گذارد.

عوارض خفیفی که ناشی از هایفوتراپی باقی می‌ماند مانند کبودی، التهاب، قرمزی و …. نیز بیشتر از اندولیفت است.

بناباین دانستید که قیمت بالاتر لیزر اندولیفت به دلیل برخی تفاوت ها با تکنیک هایفوتراپی می‌باشد اما باز هم قابل ذکر است که این دو روش هیچگونه برتری خاص و چندانی نسبت به یکدیگر ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط