ماندگاری اندولیفت

ماندگاری لیزر اندولیفت صورت

ماندگاری لیزر لیفت صورت، تاکنون مورد مطالعات دقیق و جزئی قرار نگرفته است اما طبق آماری که بدست آمده، اطلاعات مفیدی را برایتان گردآوری کرده ایم. ماندگاری این روش برای اغلب افراد حدود 2 سال است اما گاهی شاهد آن خواهیم بود که دوام بیشتری داشته باشد. برای حفظ نتایج به دست آمده، پیشنهاد می شود که برای تقویت موثر تر کلاژن و الاستین پوست، از محصولات مراقبت از پوست بعد از اندولیفت صورت استفاده شود.

آیا اندولیفت ماندگاری دائمی دارد؟

لیزر اندولیفت یک روش غیر جراحی جهت بهبود پوست صورت است که با استفاده از نور لیزر، بافت های پوست را تحریک می کند و باعث تقویت کلاژن و الاستین پوست می شود. با این حال، نمی‌توان بیان کرد که اندولیفت، ماندگاری دائمی دارد و به دلیل عوامل متعددی مانند عوامل خارجی، فرایند پیری و فرایند طبیعی تغییرات پوست، نتایج به دست آمده ممکن است با گذر زمان کاهش می‌یابد.

ماندگاری لیزر اندولیفت

به طور کلی، ماندگاری نتایج لیزر اندولیفت بستگی به عواملی دارد که در بالاترین مرحله تلاش می‌کنیم تا آنها رعایت شود. برای مثال، میزان ماندگاری نتایج بیشتر بستگی به سن، وضعیت پوست، سبک زندگی و تعداد جلسات دارد. همچنین، استفاده از محصولات مراقبت از پوست و مراقبت های دیگر نیز می‌تواند به حفظ نتایج به دست آمده کمک کند.

به طور کلی ماندگاری دائمی نتایج لیزر اندولیفت تضمین نشده است، اما با رعایت مراقبت‌های لازم و محصولات مراقبتی مناسب، می‌توان نتایج به دست آمده را برای مدت طولانی حفظ کرد.

چه محصولات مراقبتی بر دوام اندولیفت موثر است؟

پس از انجام لیزر اندولیفت، پوست صورت به مراقبت و محافظت بیشتری نیاز دارد تا نتایج به دست آمده برای طولانی مدت حفظ شود. برای این منظور، پیشنهاد می‌شود از محصولات مراقبتی زیر استفاده کنید:

  • استفاده از کرم ضد آفتاب با فاکتور حفاظتی بالا به پوست شما کمک می‌کند تا از اشعه‌های مضر آفتاب محافظت شود و پوست بعد از اندولیفت دچار آسیب نشود.
  • ویتامین C به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی، می‌تواند به تقویت کلاژن و تثبیت دوام اندولیفت پوست کمک کند.
  • استفاده از ماسک‌های مرطوب کننده می‌تواند به پوست شما کمک کند تا بعد از اندولیفت صورت، حالت کشسانی پوست از بین نرود.

توصیه بر این است که قبل از استفاده از هر محصولی، با پزشک زیبایی خود مشورت کنید.

بیشتر بخوانید: کاربرد لیزر اندولیفت

عوامل موثر در ماندگاری اندولیفت صورت

عوامل بسیار زیادی بر این تکنیک حساس، موثر است و می‌تواند ماندگاری را افزایش دهد و یا ماندگاری این روش را بکاهد. به این معنا که ممکن است یک مورد از ماندگاری و دوام این روش بگاهد، بنابراین باشد آن ها را بشناسید تا دچار همچین مشکلی نشوید.

  • با افزایش سن، تولید کلاژن و الاستین کاهش می‌یابد و به همین دلیل نتایج لیزر اندولیفت در افرادی که سنشان بالاتر است، ممکن است کمتر دوام داشته باشد.
  • در صورتی که پوست شما دچار آسیب‌هایی مانند خطوط ریز، چین و چروک، پفی‌ بودن و لک‌های پوستی باشد، نتایج لیزر اندولیفت ممکن است کمتر قابل مشاهده باشد.
  • سبک زندگی سالم و مراقبت از پوست با استفاده از محصولات مناسب، می‌تواند به حفظ نتایج به دست آمده از لیزر اندولیفت کمک کند.
  • برای داشتن نتایج بهتر و ماندگار، لازم است که تعداد جلسات لیزر اندولیفت بیشتر باشد. بسیاری از افراد این روش را بعد از دو الی سه جلسه رها می‌کنند زیرا نتیجه خوبی تا همینجای کار دریافت می‌کنند اما برای اینکه دوام دائمی تری داشته باشید، باید تعداد جلسات را به پایان برسانید.

در کل، برای حفظ نتایج به دست آمده از لیزر اندولیفت، لازم است که تغذیه صحیح داشته باشید، به درستی از پوست خود مراقبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط