رفع غبغب

هایفوتراپی غبغب و نحوه انجام

افتادگی و برجستگی پوست زیر گردن یا همان غبغب از موارد ناخوشایندی است که خانم ها بیشتر از آقایان درگیر آن می‌شوند. غبغب معمولا با افزایش سن بیشتر به چشم می‌خورد و نما و ظاهر بسیار ناخوشایندی دارد. تقریبا می‌توان گفت هیچ شخصی از داشتن غبغب زیر صورت خود راضی نیست و همه افراد سعی در برطرفکردن آن دارند. بسیاری از افراد برای از بین بردن غبغب، به رژیم های غذایی متعدد و لاغری روی می‌آورند اما درواقع این مورد هیچ نتیجه خوبی در بر ندارد و به سلامت آسیب می‌زند. امروزه برای برطرف کردن غبغب می‌توانید از تکنیک هایفوتراپی غبغب استفاده کنید و از نتیجه دریافتی لذت ببرید.

هایفوتراپی غبغب چیست؟

به طور کلی هایفوتراپی روشی نوین است که با دستگاه انجام می‌گیرد و شما برای اینکه نتیجه خوبی بعد از چند جلسه استفاده از این روش کسب کنید، باید این روش را در بهترین مرکز زیبایی در تهران انجام دهید تا از کیفیت دستگاه هایفو اطمینان داشته باشید. بسیاری از افراد هیچ شناخت درستی از این روش ندارند اما افرادی که چند جلسه بریا برطرف کردن مشکل غبغب خود مراجعه داشته اند، اظهار دارند که نتیجه را احساس کرده و غب غب در حال کوچک تر شدن است. این روش غیرتهاجمی طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است و شما می‌توانید با هزینه ای معقول، زیبایی خود را چندین برابر کنید و غبغب خود را از بین ببرید و اعتماد به نفس را بازیابی کنید.

هایفو غبغب

هایفوتراپی غبغب چگونه انجام می‌شود؟

هایفوتراپی درواقع با امواج فراصورت با شدت بالا به صورت متمرکز کار می‌کند و تاثیر خوبی در از بین بردن غبغب و افتادگی های پوست زیر گردن دارد. امواج فراصوت به صورت متمرکز بر پوست های شل و افتاده تاثیر خوبی داشته اما به تعداد جلسات نیازمد است و فرد در یک جلسه هیچ نتیجه ای دریافت نمی‌کند.

شما باید در روز انجام هایفوتراپی غبغب، بدون آرایش به مرکز منتخب مراجعه کنید. با این حال پزشک، پوست شما را قبلاز شروع هایفو، ضدعفونی می‌کند. در مرحله بعدی مقداری ژل مخصوص به سطح پوست ریخته و دستگاه را بر روی غبغب قرار می‌دهند و متناسب با شدت مشکل و برجستگی غبغب، میزان تابش امواج را تنظیم می‌کنند. امواج فراصوت منتقل شده از این دستگاه برای بدن ضرر ندارد اما چربی های غبغب را به مرور زمان از بین می‌برد. این امواج تنها باید به محل مورد نظر برخورد کنند زیرا در این صورت مشکلی برای نواحی و پوست های اطراف ایجاد نمی‌کنند.

هر جلسه هایفوتراپی غبغب چقدر طول می‌کشد؟

با اینکه غبغب جزو نواحی گسترده بشمار نمی‌رود اما انجام هایفوتراپی برای این بخش حدود 40 الی 60 دقیقه به طول می‌انجامد. این تکنیک نیازی به بی حسی ندارد و به همین دلیل هیچ زمانی را نیاز نیست که به این بخش اختصاص دهند.

آیا هایفوتراپی غبغب با بی حسی انجام می‌شود؟

هایفوتراپی غبغب جزو تکنیک های بدون تهاجم است که نیاز به بی حسی موضعی و یا بیهوشی ندارد. این روش با هیچگونه دردی همراه نیست و ممکن است که فرد فقط کمی گرما حین هایفوتراپی غبغب احساس کند.

بیشتر بخوانید: درمان سردرد میگرنی با بوتاکس

برای هایفوتراپی غبغب چه تعداد جلساتی نیاز است؟

تعداد جلسات مورد نیاز برای هایفوتراپی غبغب برای هر شخص متفاوت است و بستگی به آن دارد که چه میزان غبغب داشته باشید. معمولا همه افراد به سه جلسه هایفوتراپی غبغب نیاز دارند حال اگر این میزان برای یک شخص بیشتر باشد، پزشک حتما ذکر خواهد کرد.

تعداد جلسات هایفو غبغب

نتایج هایفوتراپی غبغب چه زمانی مشخص می‌شود؟

شما نمی‌توانید با یک جلسه هایفوتراتپی غبغب و بلافاصله هیچ نتیجه ای از آن ببینید . برای مشاهده نتایج این تکنیک باید 4 الی 6 هفته بعد از چند جلسه هایفو غبغب صبور باشید.

کاندید مناسب برای هایفو غبغب

هایفوتراپی غبغب به دلیل ایمن بودن دارای محدودیت خاصی برای افراد نیست اما خانم های باردار و یا شرده نباید در این دوران از این تکنیک استفاده کنند. هایفوتراپی غبغب در هر سنی بدون داشتن محدودیت به رفع غبغب و از بین بردن آن می‌پردازد با این حال اگر دارای بیماری خاصی هستید، حتما به پزشک خود قبل از انجام این تکنیک اطلاع دهید. بهترین نتیجه را از این روش، اشخاص بین 30 الی 45 سال می‌گیرند.

هایفوتراپی غبغب چه عوارضی دارد؟

این روش همانند سایر تکنیک های زیباسازی و جوانسازی پوست دارای عوارض نیست و تنها موردی را که ممکن است احساس کنید، کمی قرمزی بر اثر گرما باشد که بعد از جند ساعت نیز برطرف می‌گردد و قابل ذکر است که در همه افراد به وجود نمی‌آید.

برخی افراد اظهار دارند که در زمان انجام هایفو غبغب، کمی گز گز احساس می‌کنند. لازم است بدانید که این مورد طبیعی بوده و جای نگرانی ندارد.

ماندگاری هایفوتراپی غبغب چقدر است؟

حال هایفوتراپی غبغب همانند تکنیک هایفوتراپی صورت نتیجه ای ماندگار و یا دائمی دارد؟ این روش دارای نتیجه با دوام بسیار بالاست اما اگر افراد مراقب تناسب اندام خود نباشند و با اضافه وزن زیاد رو به رو شوند، ممکن است که کمی افتادگی غبغب را مجدد مشاهده کنند. در نتیجه در صورتی که احساس کردید افزایش وزن شدید داشتید و کمی پوست افتاده در زیر گردن خود مشاهده می‌کنید، فورا برای انجام هایفوتراپی غبغب اقدام کنید.

3 نکته مهم قبل از هایفوتراپی غبغب

  • افرادی که کاندید برای انجام این تکنیک هستند، باید بدانند که حتما روز قبل از هابفو استحمام کنند تا پوستشان تمیز باشد.
  • در صورتی که به بیماری خاص و یا بیماری های خود ایمنی دچار هستید، به پزشک خود اطلاع دهید زیرا شاید انجام این کار را برای شما صلاح نبیند و روشی دیگر را پیشنهاد دهد.
  • اگر به نواحی چانه خود چربی تزریق کرده اید، حتما قبل از شروع هایفوتراپی غبغب به پزشک خود اطلاع دهید تا نزدیکی این نواحی، دستگاه را قرار ندهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط