هزینه تزریق ژل لب روسی

هزینه ژل لب روسی در سال 1402

تزریق ژل لب روسی میان بانوان طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده اما یکی از مهمترین مواردی که قبل از انجام اینگونه تکنیک ها مهم بشمار می‌رود، میزان هزینه می‌باشد. قیمت تزریق ژل لب روسی در سال 1402 چقدر است؟ میزان هزینه تزریق ژل لب روسی در بهترین مرکز کامرانیه چقدر است؟ با خواندن این مقاله در رابطه با نحوه محاسبه تزریق ژل لب روسی اطلاعات مفیدی کسب می‌کنید.

قیمت تزریق ژل لب روسی چقدر است؟

اکثر بانوان قبل از انجام تکنیک های تزریق ژل یا فیلر نگران میزان هزینه های بالای این روش هستند اما توصیه می‌شود برای اطلاع دقیق از میزان هزینه هر شخص باید به صورت حضوری مراجعه نماید. در واقع در رابطه با انواه هزینه های این روش باید ذکر کرد که به عوامل مختلفی بستگی دارد و این مقدار گاهی به طور دقیق مشخص نیست.

قیمت تزریق ژل لب روسی در درجه اول به این مورد بستگی دارد که برند فیلر انتخابی چه باشد و فرد علاقمند به تزریق چند سی سی ژل به لب های خود باشد. در مواردی افراد با مشکلات ظاهری در لب و عدم تناسب به مرکز زیبایی ترمه مراجعه می‌کنند. گاها این بانوان برای بخشی از لب خود به جهت ایجاد تناسب ظاهری ناچار به تزریق بیشتر ژل هستند. در مواردی مشاهده می‌شود که آقایان نیز کاندید تزریق ژل لب روسی هستند زیرا مردان بیشتر علاقه دارند که لب های فوقانیشان دارای مقداری زاویه باشد.

هزینه ژل لب روسی در ترمه

دومین موردی که میزان قیمت تزریق ژل لب روسی به آن بستگی دارد، نوع ژل و کشور سازنده آن می‌باشد. بسیاری کشور ها دارای نوعی فیلر هستند که دوام و ماندگاری زیادی ندارد. هرچه میزان ماندگاری فیلر لب انتخابی بیشتر باشد، بر مقدار هزینه آن موثر است. همچنین میزان دستمزد متخصص پوست و زیبایی در مقدار کل مبلغ این روش تاثیر گذار است.

به طور کلی قیمت هر سی سی ژل بر اساس تمامی موارد ذکر شده تعیین می‌گردد. همانطور که می‌دانید در تزریق ژل لب روسی به ئدلیل اینکه پزشک بتواند لب های فوقانی را مدل دار و زاویه دار کند، نیاز است تا چند سی سی نسبت به ژل لب نچرال بیشتر تزریق شود. این در حالی است که خانم ها و آقایان باید توجه داشته باشند که مقدار هزینه انواع تکنیک های زیبایی خصوصا هزینه تزریق ژل لب روسی در سال جدید با افزایش قیمت چند درصدی رو به رو است. توصیه این است که در روز های انتهایی 1401 از این روش استفاده کنید تا با قیمت مناسب تری این تکنیک را انجام دهید و از نتیجه فوق العاده آن بهره ببرید.

هزینه تزریق ژل لب روسی در مرکز زیبایی ترمه نامعقول نیست و با تعرفه مناسبی انجام می‌گیرد. کیفیت در این مرکز از میزان هزینه اهمیت بیشتری دارد و تمامی افراد از نتایج حاصله رضایت دارند.

میزان هزینه روسی سی ژل لب با برند ژوویدرم محصول کشور فرانسه و رستیلن و رووفیل و … مقداری بیشتر از برند های دیگر نظیر نورامیس، هیدرویام و آلیاکسین و …. است زیرا علاوه بر کیفیت، این نوع ژل در لب ها گرانولوم ایجاد نمی‌کند و ماندگاری بسیار بالایی دارد.

برای اطلاع بهتر و دقیق از میزان هزینه های تزریق ژل لب روسی با انواع فیلر ها، با شماره های تماس ارتباط برقرار کنید.

آیا می‌توان ژل لب را از داروخانه تهیه کرد؟

در واقع برخی برند های فیلر لب در داروخانه برای فروش موجود است اما بهتر است که خانم ها و آقایان و یا افرادی که مدل هستند برای تزریق ژل به این عضو حساس ریسک پذیر نباشند و این روش را توسط بهترین متخصص پوست در بهترین مرکز زیبایی در تهران انجام دهید.  نکته مهم این است که ژل لب در حجم های زیاد قابل فروش است و نمی‌توان از شروع مصرف آن را به مدت زمان زیادی نگهداری کرد.

آیا هزینه ژل لب روسی با هزینه ژل گونه یکسان است؟

همانطور که در متن مقاله ذکر شد، هر چه میزان ژل تزریقی در ناحیه مورد نظر بیشتر باشد، مقدار هزینه افزایش می‌یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط