پلکسر

پلکسر چیست؟

روش پلکسر نسبت به جراحی های زیبایی مزایای فراوانی دارد که همین مزایا آنرا به یک روش درمانی محبوب مبدل کرده است . در این روش هیچ نوع برشی وجود ندارد و در این روش نیز نیازی به بخیه نیست در اغلب موارد بیمار  میتواند  پس از درمان و در همان روز به کارهای روزانه خود ادامه دهد. در این روش نیاری به استفاده از بی حس کننده و تزریق نیست  بنابراین  خیلی سریع تر از روش های جراحی انجام میشود.

پلکسر چه مکانیزمی دارد؟

این روش از طریق ایجاد یک سری نقاط کوچک روی پوست باعث سفت شدن فوری فیبرهای پوست میشود به این ترتیب اثرات لیفت ، بازسازی و جوانسازی روی پوست اعمال میشود. در ای روش برای جوانسازی پوست از فاز چهارم ساده یعنی پلاسما استفاده میشود . بدین منظور که یونیزاسیون گاز های موجود در هوا بر ایجاد قوسهای الکتریکی کوچک استفاده میشود.  پلاسما یک نوآوری نسبتا جدید در صنعت زیبایی است.

رفع چین و چروک دور چشم چگونه انجام میشود؟

برای برداشتن پوست اطراف چشم با استفاده از پلکسر نیازی به جراحی با چاقو  نیست. سی دقیقه قبل از شروع درمان بی حس کننده موضعی برای کاهش  ناراحتی بیمار استفاده میشود. پلکسر یک درمان تدریجی برای درمان چین و چروک دور چشم است و به  چند جلسه درمان نیاز دارد برای کسب بهتر نتیجه حداقل سه جلسه درمان به فاصله ۶ هفته پیشنهاد میشود معمولا هر جلسه پلکسر بیشتر از سی دقیقه طول نمیکشد.

از انجاییکه پلکسر بیش از یک روش ساده سفت کننده است و در آن واقعا  پوست برداشته میشود نتیجه آن اندازه جراحی های تهاجمی باقی میماند پلکسر نمیتواند در برابر سالخوردگی مقاومت کند و تاثیرات آن دائمی نیست  ولی نتایج مثبت حاصل از ان چند ماه تا چند سال باقی میماند علاوه بر افزایش سن سبک زندگی مانند سیگار کشیدن مصرف الکل و تابش طولانی مدت نور خورشید نیز میتواند باعث کاهش اثرات حاصل از پلکسر شود .ژنتیک و قومیت بیمار از دیگر عواملی هستند که روی نتایج درمان اثر  میگذارد.

کاربردهای پلکسر:
 • رفع چین و چروک اطراف چشم
 • رفع نسبی افتادگی پلک بالا
 • رفع استرچ مارک
  رفع انواعی از خال ها و ضایعات عروقی و اسکین تگ
  رفع چروک و خطوط اطراف لب ناشی از افزایش سن

سایر کاربردهای پلکسر از قبیل کوچک کردن بینی که در برخی مراکز انجام میشود در مورد همه افراد مناسب نیست و با صلاحدید پزشک و با توجه به شرایط بیمار قابل انجام است. نتیجه ماندگار و واقعی درمان با پلکسر پس از یکماه و نیم الی دوماه از انجام کار مشخص میشود.

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *