اگزیمیا

اگزیمیا

آنچه می خوانید...

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

اگزیمیا دستگاه ایتالیایی است که با استفاده از لیزر دایود و همزمان مزوتراپی بدون سوزن بصورت غیر تهاجمی به رفع قطعی سلولیت، درمان چاقی موضعی و لیفت قسمت‌های مختلف بدن کمک می‌کند.

درمان با اگزمیا معمولا طی هفت جلسه انجام می‌شود و مدت زمان انجام کار بسته به وسعت منطقه‌ای که با اگزمیا کار می‌شود متفاوت است ولی حداقل زمان انجام کار برای هر موضع نیم ساعت برای هر جلسه می‌باشد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1797″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]اگزیمیا از چهار مکانیسم برای تناسب اندام استفاده می‌کند:

1) میکرودرم الماسه: جلسات اول برای کاهش لایه شاخی پوست و آمادگی پوست برای مرحله بعدی درمان با اگزیمیا و نفوذ امواج لیزر و الکتروپوریشن استفاده می‌شود.

2) لیزر پوریشن: تکنولوژی منحصر به فرد اگزیمیا است، ترکیب امواج لیزر کم توان دایود و الکترو پوریشن می‌باشد که با ایجاد منافذ موقت در سطح غشای سلول چربی باعث نفوذ امواج لیزر دایود با طول موج 365 نانومتر و تحریک متابولیسم درون سلولی شده که نتیجه‌ کاهش حجم سلول چربی خواهد بود.

اگزیمیا3) اندورادیومگ: ترکیب دو مکانیسم اندرمولوژی و آراف می‌باشد که به کاربر اگزیمیا توانایی لیفت، سفت سازی، رفع استرچ مارک، سلولیت و لاغری را می‌دهد.

رول و وکیوم این قسمت از اگزیمیا به همراه امواج آراف با تولید گرما خونرسانی و اکسیژن رسانی را در سطح بافت تشدید کرده و متابولیسم بافت را افزایش می‌دهد که در نتیجه موجب رفع سلولیت، چربی موضعی و همچنین لیفت و سفت سازی بافت می‌شود.

تفاوت هندپیس اندورادیومگ دستگاه اگزیمیا با سایر دستگاه‌های لاغری مشابه قدرت مکش بالای (1200 میلی بار در مقابل 690-890 میلی بار دستگاه‌های دیگر) اگزیمیا است که باعث درناژ بهتر لنفاوی می‌شود.

4)آر اف: هندپیس آراف بای پولار اگزیمیا با ایجاد چهار میدان الکتریکی نسبت به سایر دستگاه‌های آراف قدرت بیشتری در لیفت و سفتی ناحیه افتاده دارد.

ژل مورد استفاده در اگزیمیا حاوی ترکیبات مزوتراپی با خاصیت چربی سوزی و لاغری موضعی می‌باشد (ال کارنتین، کافئین، فسفاتیدیل کولین، سنتلا) و در واقع همزمان با کار با اگزیمیا مزوتراپی بدون سوزن هم برای مراجعه کننده انجام می‌شود.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

کاربردهای اگزیمیااگزیمیا

1) رفع سلولیت نواحی ران و باسن

2) لاغری موضعی در نواحی شکم، پهلو، ران، باسن و بازوها

3) لیفت باسن، داخل ران، شکم و بازوها

4) کاهش سایز غبغب

5) لیفت و جوانسازی ناحیه دکلته

6) جهت کاهش تورم و افزایش درناژ لنفاوی پس از انجام جراحی‌های لیپولیز، لیپوماتیک و…

7) یکی از کاربرد‌های مهم به عنوان یک دستگاه کمک ورزشی می‌باشد در ورزشکاران حرفه‌ای که ساعات تمرینی زیادی را در طول روز دارند با استفاده از مکانیسم لیزر کم توان اگزیمیا و سپس تخلیه لنفاوی مکانیکی و ماساژ بافت(با استفاده از هندپیس اندورادیومگ)هم سرعت تخلیه مواد زائد تجمع یافته در اندام‌ها افزایش می‌یابد و هم عضلات سریع‌تر آماده می‌شوند تا دوباره ساعت‌ها کار سخت انجام دهند.

لازم بذکر است سلولیت در خانم‌ها در نواحی ران و باسن بیشتر دیده می‌شود که مهم‌ترین علت آن عملکرد هورمون استروژن در بافت‌ها است تا سبک زندگی افراد، به همین دلیل کار با اگزیمیا تقریبا بصورت قطعی سبب رفع سلولیت می‌شود، اما درمورد کاهش سایز موضعی همانند سایر روش‌های لاغری دیگر در کنار استفاده از اگزیمیا، رعایت رژیم غذایی و داشتن فعالیت بدنی مناسب ضروری است.

بعد از انجام کار کبودی، تورم و قرمزی ایجاد نمی‌شود و دوره‌ی نقاهت خاصی نیز ندارد.

خدمات مرتبط:

لاغری موضعی

انواع روش های لاغری که لازم است قبل از هر اقدامی بشناسید

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

گروه زیبایی ترمه

ارائه دهنده خدمات پوست، زیبایی و تناسب اندام، دندانپزشکی، زیبایی و زنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.