نکاتی درباره ژل لب روسی

نکاتی درباره ژل لب روسی

 شاید تا به حال شما هم شنیده باشید که مردم کشور روسیه دارای زیباییی های چهره هستند که بسیاری از افراد سایر کشور ها علاقه دارند تا با استفاده از روش های زیبایی خود را به آن ها شباهت دهند. افراد با زیباترین نژاد، دارای  لب هایی بسیار زیبا هستند و جالب است بدانید که در لب های بالایی زوایایی تیز دارند. در این مقاله در رابطه با تزریق ژل لب روسی توضیحاتی در اختیارتان قرار داده و تصاویر قبل و بعد تزریق لب عروسکی را برای شما گردآوری کرده ایم.

تزریق ژل لب روسی

تزریق ژل لب روسی، لب‌ها را به شکل یک قلب با لبه‌های ظریف و البته حجم طیعی فرم می‌دهد. نام این تکنیک را ژل یا فیلر روسی گذاشته‌اند، چرا که از روی فرم لب‌های خانم‌های روس الهام گرفته شده است. در تکنیک فیلر روسی به جای تمرکز بر روی افزایش بیش از حد حجم لب‌ها، در آن یک فرم طبیعی و البته بسیار جذاب ایجاد خواهد شد.

این تکنیک به خصوص در سال‌های اخیر، طرفداران زیادی در میان خانم‌ها به دست آورده است. خیلی‌ از خانم‌ها به کلینیک‌های زیبایی مراجعه می‌کنند در حالیکه متقاضی انجام ژل لب روسی هستند. اما نکته‌ای که اهمیت دارد این است که اکثر قریب به اتفاق مراجعه کنندگان، اطلاعات خیلی کمی در مورد این تکنیک در دست دارند. در واقع بیشتر مراجعه کنندگان فقط از روی دیدن تصاویر موجود در صفحات اینترنتی تصمیم به این کار می‌گیرند.

به همین خاطر ما در این نوشته مجموعه نکات مهمی که لازم است در مورد تکنیک ژل روسی لب بدانید را، عنوان خواهیم کرد. البته پیش از آن بهتر است تعریف خلاصه ما را از تزریق روسی ژل لب بدانید!

تعریف تزریق فیلر لب روسی در چند جمله کوتاه…

تزریق ژل لب به روش روسی عبارتست از اعمال ترکیبی متشکل از هیالورونیک اسید و مواد معدنی جوانساز پوست به لب‌ها و ایجاد فرمی شبیه به لب‌های زنان روسی. مهم‌ترین حسن این روش جذابیت قابل توجهی است که در انتهای کار در چهره مراجعه کننده ایجاد می‌شود. و البته مهم‌تر از آن اینکه در این جذابیت هیچ اثری از حجم غیرطبیعی در لب‌ها نیست.

حقیقتی که لازم است در ابتدای کار بدانید این است که، مهارت تزریق‌کننده در نتیجه نهایی نقش مهمی دارد. پیاده‌سازی این طرح زیبا بر روی لب‌های شما کار هر کسی نیست. حتی ممکن است در صورت مراجعه به کلینیک نامعتبر و درمانگر ناشی، فرم ناخوشایندی در لب‌ها و صورتتان ایجاد شود. پس اگر ژل لب خود را واقعاً از نوع روسی انتخاب کرده‌اید، کلینیک زیبایی مورد نظر را نیز با دقت کافی انتخاب کنید.

برند مورد استفاده در تزریق ژل لب روسی

یکی از مهمترین موارد در نتیجه ای که از تزریق ژل لب در انواع مدل های عروسکی و قلبی و … بدست می‌آید، برند وکیفیت ماندگاری و غلظت ژل بل است. توجه داشته باشید که اگر به مرکز معتبر زیبایی مراجعه داشته باشید، هیچ گاه با برند های بی کیفیت آشنا نمی‌شوید. لب ها یکی از مهمترین عضو برای زیبایی چهره و صورت بشمار می‌روند، بنابراین به جای اینکه به مواردی چون هزینه دقت کنید، بهتر است تا در رابطه با تزریق ژل لب روسی به برند فیلر انتخابی دقت نمایید. برند های معتبر و با کیفیت مانند ژوویدرم و الانسه و …. که در مجموعه زیبایی ترمه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ماندگاری ژل لب روسی

همانطور که می‌دانید، در تزریق ژل لب روسی، میزان حجم فیلر تزریقی به لب بیشتر از مدل های دیگر مانند فرم نچرال است. به همین دلیل طبیعتا ماندگاری ژل لب عروسکی بیشتر از ژل لب طبیعی می‌باشد. به عنوان مثال حدودی، مدت زمان بین 6 ماه الی 15 ماه بسته به برند و کیفیت ژل و همچنین شرایط بافت لب، ماندگاری خوهد داشت.

مزایای تزریق ژل لب با فرم روسی

اگر شما هم به دنبال فرم لبی هستید که با سایر اعضای صورت تناسب برقرار کند و دارای زاویه باشد که زیبایی اش چندین برابر شود، باید تزریق ژل لب روسی را انتخاب کنید. در این مدل، زیبایی چهره بسیار نامحسوس بوده و طی آن تمام تمرکز پزشک برای تزریق به زوایای v مانند لب های بالایی است. ماندگاری این روش بسیار بالا می‌باشد.

نکاتی که لازم است در مورد این تکنیک بدانید!

این ۷ نکته به شما کمک می‌کند که با دید بازتری به سراغ این تکنیک بروید:

 • تزریق ژل لب روسی بر خلاف ژل لب استاندارد، به صورت عمودی انجام می‌گیرد!

تزریق ژل استاندارد یا معمولی به صورت افقی بر روی لب‌ها انجام می‌گیرد. در واقع این تکنیک بر روی حجم دادن به لب‌ها کار می‌کند. اما بر خلاف آن رویکرد ژل روسی، حجم دادن به لب‌ها نیست. ژل لب با طرح روسی بیشتر از اینکه بر روی حجم لب‌ها تمرکز کند، بر روی ارتفاع آنها کار می‌کند. در واقع با اعمال این تکنیک، لب‌ها تقریباً مسطح خواهند ماند اما ارتفاع آنها بیشتر خواهد شد. ژل لب با فرم روسی به هیچ عنوان شبیه لب‌های پر حجم و غیرطبیعی که در دیگر انواع تکنیک‌های زیبایی لب مشاهده می‌کنید، نخواهد بود.

برخلاف فیلرهای لب معمولی، متخصصی که کار تزریق ژل روسی بر روی لب‌ها را انجام می‌دهد، به صورت عمودی و از پایه لب شروع به تزریق فیلر مورد نظر می‌کند. سپس در ادامه تزریق محصول به سمت خارج لب‌ها کشیده می‌شود. در واقع در این تکنیک به جای شروع تزریق از مرزهای لب و ادامه آن به داخل، اپراتور محصول را از داخل به بیرون اعمال خواهد کرد.

 • مقایسه قیمت ژل لب روسی با ژل لب معمولی!

قیمت ژل لب روسی هیچ تفاوتی با قیمت فیلر لب معمولی ندارد. در واقع هزینه نهایی تزریق ژل چه روسی باشد و چه معمولی، به برند فیلر، میزان مواد تزریقی و البته قیمت‌گذاری کلینیکی که به آن مراجعه می‌کنید بستگی دارد. از طرفی پایه ترکیبات موجود در انواع فیلرها، ماده‌ای به نام هیالولورنیک اسید می‌باشد. بنابراین افزایش قیمت این محصول، نقش مهمی در قیمت فیلر لب روسی دارد.

 • مدت زمان تزریق ژل لب روسی

مدت زمان انجام این نوع تزریق لب، کمی بیشتر از تزریق استاندارد است. چرا که تزریق باید با تمرکز و دقت بیشتر و تنها در چند ناحیه خاص از لب‌ها انجام شود. این تکنیک تنها در یک جلسه انجام می‌شود. به طور معمول کل زمان آماده‌سازی و تزریق در این تکنیک بین ۳۰ دقیقه تا ۱ ساعت به طول می‌انجامد.

 • ماندگاری ژل لب روسی

ماندگاری فیلر لب روسی بستگی به عوامل مختلفی دارد. یکی از این عوامل برند محصول تزریقی است. همچنین مهارت تزریق‌کننده و اعتبار کلینیک زیبایی که برای این کار به آن مراجعه می‌کنید، نقش مهمی در ماندگاری نتایج دارد. به علاوه تمام این موارد، مراقبت‌های بعد از تزریق در ماندگاری نتایج این تکنیک تأثیر دارد. اما به طور میانگین دوام فیلر روسی بر روی لب بین ۶ تا ۱۲ ماه می‌باشد.

 • بهترین زمان تمدید فیلر روسی لب

بر طبق نظر متخصصان در زمینه تزریق فیلر بر روی لب، لازم است این تکنیک را ۳ تا ۹ ماه یکبار تکرار کرد. البته این موضوع به خود شما بستگی دارد. یعنی اگر بعد از اولین تزریق، از نتیجه کار خوشتان نیاید، می‌توانید با عدم تمدید آن، لب‌هایتان را به فرم اولیه‌اش برگردانید.

 • اگر در حال حاضر ژل لب معمولی دارید …

برای تزریق فیلر روسی بر روی لب، چنانچه در حال حاضر ژل لب معمولی بر روی لب‌هایتان هست، باید آن را تخلیه کنید. توجه داشته باشید که لازم است حداقل از دو هفته قبل از انجام تکنیک روسی تزریق فیلر لب، اقدام به تخلیه ژل معمولی لب کنید. اما چنانچه ژل لب شما از نوع روسی است، برای تمدید آن نیازی به تخلیه قبلی ندارید.

 • تزریق فیلر لب روسی طبیعی‌ترین تکنیک زیبایی لب به حساب می‌آید!

حتماً شما هم موافق این حقیقت هستید که تکنیک‌های زیبایی که فرم غیر طبیعی در صورت و بدن ایجاد می‌کنند، مانند سابق طرفدار ندارند. در سال‌های گذشته مراجعه کنندگان به کلینیک‌های پزشکی به دنبال تکنیک‌هایی می‌گردند که به زیبایی طبیعی صورت و یا اندامشان ختم شود.
خوبی تکنیک روسی ژل لب دقیقاً همین است. در این تکنیک لب‌ها به هیچ عنوان حجم غیرطبیعی پیدا نخواهند کرد. طراحان این روش و کسانی که در این کار تخصص دارند، تمام سعیشان را می‌کنند که زیبایی طبیعی خانم‌های روس را شبیه‌سازی کنند.

تغییر گودی بالای لب در تزریق ژل لب روسی

در مدل تزریق ژل لب روسی به گودی بالای لب توجه زیادی می‌شود و تزریق به این ناحیه بیشتر از نواحی لب پایین صورت می‌گیرد. تزریق به گودی بالای لب و خط بالایی لب سبب شده تا لیفت لب تا حدودی انجام گیرد و زیبایی گونه چندین برابر شود.

مشاوره قبل از تزریق ژل لب روسی

همه افرادی که کاندید تزریق ژلب لب هستند باید ابتدا با بهترین متخصص پوست و زیبایی مشورت کند تا دریابد که چه مدل لبی برای چهره وی مناسب است. ناگفته نماند که بسیاری از افراد برای تزریق ژل لب روسی مراجعه می‌کنند اما پزشک به آن ها می‌گوید که این فرم به دلیل کوچک بودن بسیار زیاد لب ها برای وی مناسب نیست و ممکن است، فرم دیگری را پیشنهاد دهد. بعد از این مرحله باید حتما توجه داشته باشید که یم مرکز پزشکی معتبر را برای این کار انتخاب کنید تا دچار عوارض جانبی بعد از تزریق نگردید. اغلب افرادی که اولین مرتبه برای تزریق ژل لب مراجعه می‌کنند، دوست دارند که به یکباره هیچکس متوجه تغییر فرم لب هایشان نشود و به تزریق ژل لب طبیعی می‌پردازند و در جلسات بعدی تزریق ژل لب روسی انجام می‌دهند.

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب روسی

 • از انجام فعالیت های سنگین بپرهیزید.
 • برای از بین بردن کبودی ها و تورم حتما از کمپرس سرد استفاده کنید.
 • در صورتی که پزشک اجازه داد از داروهای ضد انعقاد خون استفاده کنید.
 • تا زمانی که تاثیربی حسی از بین نرفته است حتما از خوردن مواد غذایی بپرهزید.
 • براش دیدن فرم واقعی لب های خود حتما تا دو هفته صبر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط