نکاتی درباره ژل لب روسی

نکاتی درباره ژل لب روسی

آنچه می خوانید...

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

۷ نکته در مورد ژل لب روسی که احتمالاً نمی‌دانستید!

تزریق ژل لب روسی، لب‌ها را به شکل یک قلب با لبه‌های ظریف و البته حجم طیعی فرم می‌دهد. نام این تکنیک را ژل یا فیلر روسی گذاشته‌اند، چرا که از روی فرم لب‌های خانم‌های روس الهام گرفته شده است. در تکنیک فیلر روسی به جای تمرکز بر روی افزایش بیش از حد حجم لب‌ها، در آن یک فرم طبیعی و البته بسیار جذاب ایجاد خواهد شد.

این تکنیک به خصوص در سال‌های اخیر، طرفداران زیادی در میان خانم‌ها به دست آورده است. خیلی‌ از خانم‌ها به کلینیک‌های زیبایی مراجعه می‌کنند در حالیکه متقاضی انجام ژل لب روسی هستند. اما نکته‌ای که اهمیت دارد این است که اکثر قریب به اتفاق مراجعه کنندگان، اطلاعات خیلی کمی در مورد این تکنیک در دست دارند. در واقع بیشتر مراجعه کنندگان فقط از روی دیدن تصاویر موجود در صفحات اینترنتی تصمیم به این کار می‌گیرند.

به همین خاطر ما در این نوشته مجموعه نکات مهمی که لازم است در مورد تکنیک ژل روسی لب بدانید را، عنوان خواهیم کرد. البته پیش از آن بهتر است تعریف خلاصه ما را از تزریق روسی ژل لب بدانید!

نکاتی درباره ژل لب روسی

تعریف تزریق فیلر لب روسی در چند جمله کوتاه…

تزریق ژل لب به روش روسی عبارتست از اعمال ترکیبی متشکل از هیالورونیک اسید و مواد معدنی جوانساز پوست به لب‌ها و ایجاد فرمی شبیه به لب‌های زنان روسی. مهم‌ترین حسن این روش جذابیت قابل توجهی است که در انتهای کار در چهره مراجعه کننده ایجاد می‌شود. و البته مهم‌تر از آن اینکه در این جذابیت هیچ اثری از حجم غیرطبیعی در لب‌ها نیست.

حقیقتی که لازم است در ابتدای کار بدانید این است که، مهارت تزریق‌کننده در نتیجه نهایی نقش مهمی دارد. پیاده‌سازی این طرح زیبا بر روی لب‌های شما کار هر کسی نیست. حتی ممکن است در صورت مراجعه به کلینیک نامعتبر و درمانگر ناشی، فرم ناخوشایندی در لب‌ها و صورتتان ایجاد شود. پس اگر ژل لب خود را واقعاً از نوع روسی انتخاب کرده‌اید، کلینیک زیبایی مورد نظر را نیز با دقت کافی انتخاب کنید.

 

نکاتی که لازم است در مورد این تکنیک بدانید!

این ۷ نکته به شما کمک می‌کند که با دید بازتری به سراغ این تکنیک بروید:

  1. تزریق ژل لب روسی بر خلاف ژل لب استاندارد، به صورت عمودی انجام می‌گیرد!

تزریق ژل استاندارد یا معمولی به صورت افقی بر روی لب‌ها انجام می‌گیرد. در واقع این تکنیک بر روی حجم دادن به لب‌ها کار می‌کند. اما بر خلاف آن رویکرد ژل روسی، حجم دادن به لب‌ها نیست. ژل لب با طرح روسی بیشتر از اینکه بر روی حجم لب‌ها تمرکز کند، بر روی ارتفاع آنها کار می‌کند. در واقع با اعمال این تکنیک، لب‌ها تقریباً مسطح خواهند ماند اما ارتفاع آنها بیشتر خواهد شد. ژل لب با فرم روسی به هیچ عنوان شبیه لب‌های پر حجم و غیرطبیعی که در دیگر انواع تکنیک‌های زیبایی لب مشاهده می‌کنید، نخواهد بود.

برخلاف فیلرهای لب معمولی، متخصصی که کار تزریق ژل روسی بر روی لب‌ها را انجام می‌دهد، به صورت عمودی و از پایه لب شروع به تزریق فیلر مورد نظر می‌کند. سپس در ادامه تزریق محصول به سمت خارج لب‌ها کشیده می‌شود. در واقع در این تکنیک به جای شروع تزریق از مرزهای لب و ادامه آن به داخل، اپراتور محصول را از داخل به بیرون اعمال خواهد کرد.

  1. مقایسه قیمت ژل لب روسی با ژل لب معمولی!

قیمت ژل لب روسی هیچ تفاوتی با قیمت فیلر لب معمولی ندارد. در واقع هزینه نهایی تزریق ژل چه روسی باشد و چه معمولی، به برند فیلر، میزان مواد تزریقی و البته قیمت‌گذاری کلینیکی که به آن مراجعه می‌کنید بستگی دارد. از طرفی پایه ترکیبات موجود در انواع فیلرها، ماده‌ای به نام هیالولورنیک اسید می‌باشد. بنابراین افزایش قیمت این محصول، نقش مهمی در قیمت فیلر لب روسی دارد.

  1. مدت زمان تزریق ژل لب روسی

مدت زمان انجام این نوع تزریق لب، کمی بیشتر از تزریق استاندارد است. چرا که تزریق باید با تمرکز و دقت بیشتر و تنها در چند ناحیه خاص از لب‌ها انجام شود. این تکنیک تنها در یک جلسه انجام می‌شود. به طور معمول کل زمان آماده‌سازی و تزریق در این تکنیک بین ۳۰ دقیقه تا ۱ ساعت به طول می‌انجامد.

  1. ماندگاری ژل لب روسی

ماندگاری فیلر لب روسی بستگی به عوامل مختلفی دارد. یکی از این عوامل برند محصول تزریقی است. همچنین مهارت تزریق‌کننده و اعتبار کلینیک زیبایی که برای این کار به آن مراجعه می‌کنید، نقش مهمی در ماندگاری نتایج دارد. به علاوه تمام این موارد، مراقبت‌های بعد از تزریق در ماندگاری نتایج این تکنیک تأثیر دارد. اما به طور میانگین دوام فیلر روسی بر روی لب بین ۶ تا ۱۲ ماه می‌باشد.

  1. بهترین زمان تمدید فیلر روسی لب

بر طبق نظر متخصصان در زمینه تزریق فیلر بر روی لب، لازم است این تکنیک را ۳ تا ۹ ماه یکبار تکرار کرد. البته این موضوع به خود شما بستگی دارد. یعنی اگر بعد از اولین تزریق، از نتیجه کار خوشتان نیاید، می‌توانید با عدم تمدید آن، لب‌هایتان را به فرم اولیه‌اش برگردانید.

  1. اگر در حال حاضر ژل لب معمولی دارید …

برای تزریق فیلر روسی بر روی لب، چنانچه در حال حاضر ژل لب معمولی بر روی لب‌هایتان هست، باید آن را تخلیه کنید. توجه داشته باشید که لازم است حداقل از دو هفته قبل از انجام تکنیک روسی تزریق فیلر لب، اقدام به تخلیه ژل معمولی لب کنید. اما چنانچه ژل لب شما از نوع روسی است، برای تمدید آن نیازی به تخلیه قبلی ندارید.

  1. تزریق فیلر لب روسی طبیعی‌ترین تکنیک زیبایی لب به حساب می‌آید!

حتماً شما هم موافق این حقیقت هستید که تکنیک‌های زیبایی که فرم غیر طبیعی در صورت و بدن ایجاد می‌کنند، مانند سابق طرفدار ندارند. در سال‌های گذشته مراجعه کنندگان به کلینیک‌های پزشکی به دنبال تکنیک‌هایی می‌گردند که به زیبایی طبیعی صورت و یا اندامشان ختم شود.

نکاتی درباره ژل لب روسی
خوبی تکنیک روسی ژل لب دقیقاً همین است. در این تکنیک لب‌ها به هیچ عنوان حجم غیرطبیعی پیدا نخواهند کرد. طراحان این روش و کسانی که در این کار تخصص دارند، تمام سعیشان را می‌کنند که زیبایی طبیعی خانم‌های روس را شبیه‌سازی کنند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

گروه زیبایی ترمه

ارائه دهنده خدمات پوست، زیبایی و تناسب اندام، دندانپزشکی، زنان و زایمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.