فیشیال یا اسکین‌کر به عنوان یکی از اصول و پایه‌های مراقبت و درمان مشکلات پوستی مطرح می‌باشد که می‌تواند به تنهایی یا در کنار سایر روش‌ها بکار رفته و در نهایت ظاهر پوست را زیباتر سازد.

در واقع تعریف اصلی فیشیال عبارت است از انجام کلیه مراقبت‌های پوستی و بهداشتی پوست در جهت ارتقاء کیفی و سلامتی پوست شما که توسط کارشناسان زیبایی در کلینیک زیر نظر پزشکان متخصص زیبایی انجام می‌گیرد.

در اعمال مرسوم فیشیال پس از معاینه پوست شما توسط پزشک و تشخیص مشکلات و نوع پوست، او شما را به بخش فیشیال معرفی نموده و پروتکل درمانی ویژه برای نوع پوست شما و برطرف کردن مشکلات آن را تجویز می‌نماید.

همه متخصصان پوست معتقدند که اپیدرم برای مراقبت از پوست از اهمیت خاصی برخوردار است. لذا عملکردهای اصلی اپیدرم بعنوان لایه محافظ پوست در فیشیال باید کاملا حفظ شود.

هرکسی با هر تایپ پوستی می‌تواند از خدمات فیشیال بهره‌مند شود.

بیولوژیک روشرش یکی از معتبرترین برندهای فیشیال در دنیا می‌باشد که شهرت این برند فرانسوی علاوه بر لاکچری بودن آن به دلیل رویکرد خاص بالینی و درمانی آن برای مراقبت از پوست و زیبایی با استفاده از مواد کاملا خاص و ارگانیک می‌باشد که برای ارایه هر کدام از محصولات بیولوژیک روشرش سال‌ها تحقیقات آزمایشگاهی و بالینی زیر نظر متخصصین و در لابراتوارهای این شرکت صورت گرفته است.

محصولات بیولوژیک روشرش کاملا ارگانیک بوده و پایه گیاهی، دریایی، سلولی و حیوانی دارند.

این محصولات فاقد عطر و اسانس، پارابن، سولفات و هر گونه مواد نگهدارنده شیمیایی می‌باشند.

به دلیل ماهیت خاص محصولات بیولوژیک روشرش هیچ کنتراندیکاسیون یا ممنوعیتی برای انجام فیشیال با این محصولات وجود نداشته به گونه‌ای که افرادی که تحت کموتراپی (شیمی درمانی) بوده یا باردار می‌باشند نیز می‌توانند از فیشیال با این برند محبوب  بهره‌مند شوند. در تایید مطالب بالا ذکر این نکته حائز اهمیت است که شرکت بیولوژیک روشرش با انیستیتو wellness for cancer همکاری نزدیکی دارد.

مراحل انجام فیشیال (اسکین‌کر) با برند بیولوژیک روشرش

1-پاکسازی صورت با لوسیون‌ها و شیر پاک کن‌های مخصوص بیولوژیک روشرش

2-ماساژ و تخلیه لنف که با پاک کننده‌های اکسیژن رسان به همراه پاک کننده‌های آرام بخش از ناحیه دکلته به بالا (ناحیه دکلته، گردن و صورت) انجام می‌گیرد.

3-ماساژ ریلکسیشن با پاک کننده‌های اکسیژن رسان به همراه پاک کننده‌های آرام بخش از ناحیه دکلته به بالا برای آماده سازی سلول‌ها جهت دریافت مواد مغذی که در مراحل بعدی فیشیال استفاده می‌شوند.

4-استفاده از لوسیون P50 برای سرعت بخشیدن به گردش خون جهت افزایش جذب مواد (لوسیون P50 بجز افزایش گردش خون سبب تنظیم ph پوست و یک لایه برداری ملایم می‌شود.)

5-انتخاب بوستر مناسب پوست در روند فیشیال: بوسترها می‌توانند بدون استفاده از دستگاه خاص به تنهایی سبب لیفت پوست شوند ونتایج استفاده ازآن‌ها بلافاصله پس از انجام کار روی پوست مشخص است.

6-انتخاب ماسک مناسب (مانند ماسک جلبک، ماسک اکسیژن رسان، ماسک‌های مغذی و آبرسان و…)

7-استفاده از سرم‌های آبرسان و مغذی

8-استفاده از کرم‌های مرطوب کننده

9-استفاده از سرم‌های پایانی مخصوص بیولوژیک روشرش (finishing serum): سرم‌های پایانی غلظت بالایی داشته، حاوی مواد مینرال (معدنی)، انواع ویتامین‌ها، آنتی اکسیدان‌ها و هیالورونیک اسید می‌باشند. در نتیجه ماندگاری موادی را که در مراحل قبلی فیشیال روی پوست کار شده بیشتر می‌کنند و باعث درخشش بیشتر پوست می‌شوند

10-در پایان فیشیال استفاده از ضد آفتاب گیاهی و آبرسان بیولوژیک روشرش با خاصیت ضدلک، آرامبخش و anti-aging

11-استفاده از بالم لب (که سبب آبرسانی و افزایش حجم نچرال لب شده و روند فیشیال را تکمیل می‌کند.)