درباره‌ی ما

درباره‌ی ما

گروه پزشکی ترمه، ارایه دهنده خدمات پوست و زیبایی و تناسب اندام و دندانپزشکی زیبایی و زنان

گروه پزشکی ترمه ارائه دهنده خدمات پوست، زیبایی، تناسب اندام، دندانپزشکی و زنان و زایمان با شعار ما در سبک زندگی شما جریان داریم و با هدف اصلاح نگرش شما به خدمات توامان سلامت و زیبایی بصورت تخصصی و با بهره گیری از برترین و به روزترین تکنولوژی های حال حاضر دنیا ایجاد شده است.

کلیه‌ی خدمات ارائه شده اعم از دستگاه‌های مختلف موجود در مرکز و مواد مورد استفاده دارای تاییدیه‌های FDA، CE از وزارت بهداشت ایران می‌باشند.

مشاوره و انجام کار در این مرکز توسط پزشکان متخصص و مجرب و کادر حرفه‌ای انجام گرفته و در این راه صادقانه و متمایز رهنمون شما خواهیم بود.

در حال حاضر مراکز زیبایی بسیاری هستند که بدون مجوز در حال فعالیت هستند، ولی حتما اخبار زیادی که در مورد این مراکز منتشر می شود را هم شنیده اید، کیلینیک زیبایی ترمه یکی از مراکزی است که ثبت برند شده و گواهینامه ایزو را دریافت کرده است. گواهینامه ایزو به برند هایی داده می شود که بتوانند رضایت مشتریان را از لحاظ کیفیت خدمات به دست آورند که کلینیک زیبایی ترمه این کار را به خوبی انجام داده و این گواهینامه را دریافت کرده است.

زنان، زایمان و نازایی

دندان پزشکی

پوست، مو، زیبایی و تناسب اندام

گواهی نامه‌ها

گواهی نامه
گواهی نامه
گواهی نامه

خدمات

  دیدگاه ما

  در دنیای امروز با تغییرات فرهنگی و ارتباطات گسترده پرداختن به مقوله زیبایی اجتناب ناپذیر است. دیدگاه گروه پزشکی ترمه برای ارائه خدمات زیبایی توجه به دو نکته مهم زیر است:

  اول اینکه سلامتی شامل جوانب مختلفی می‌باشد که یکی از آنها زیبایی است پس شرط اولیه و لازم برای زیباتر شدن برخورداری از سلامتی است.
  نکته مهم بعدی اینکه زیبایی تعاریف متعددی داشته که در فرهنگ‌ها و اقلیم‌های مختلف متفاوت است و امروزه صنعت مد نیز اثرات مهمی بر این تعاریف می‌گذارد. اما آنچه درباره تعریف زیبایی همیشه و در همه اعصار ثابت بوده تناسب است.
  گروه پزشکی ترمه با تکیه بر این دو اصل مهم خدمات خود را کاملا تخصصی و حرفه‌ای و متمایز ارائه می‌دهد.

  ماموریت ما

  با توجه به حجم گسترده تبلیغات برای ارائه خدمات زیبایی و سلامتی اعتماد به این تبلیغات و انتخاب بهترین روش و مرکز کاری دشوار است.

  ما وظیفه داریم انجام مشاوره و خدمات را بر پایه دانش روز و با بکار گیری بهترین روش‌ها و متریال و بهره جستن از پزشکان متخصص و متبحر در این مرکز ارائه داده تا اینگونه به آرامش و سلامت ذهنی و جسمی شما خللی وارد نشود.