درباره‌ی ما

درباره‌ی ما

گروه پزشکی ترمه، ارایه دهنده خدمات پوست و زیبایی و تناسب اندام و دندانپزشکی زیبایی و زنان

گروه پزشکی ترمه ارائه دهنده خدمات پوست، زیبایی، تناسب اندام، دندانپزشکی و زنان و زایمان با شعار ما در سبک زندگی شما جریان داریم و با هدف اصلاح نگرش شما به خدمات توامان سلامت و زیبایی بصورت تخصصی و با بهره گیری از برترین و به روزترین تکنولوژی های حال حاضر دنیا ایجاد شده است.

کلیه‌ی خدمات ارائه شده اعم از دستگاه‌های مختلف موجود در مرکز و مواد مورد استفاده دارای تاییدیه‌های FDA، CE از وزارت بهداشت ایران می‌باشند.

مشاوره و انجام کار در این مرکز توسط پزشکان متخصص و مجرب و کادر حرفه‌ای انجام گرفته و در این راه صادقانه و متمایز رهنمون شما خواهیم بود.

زنان، زایمان و نازایی

دندان پزشکی

پوست، مو، زیبایی و تناسب اندام

خدمات

  دیدگاه ما

  در دنیای امروز با تغییرات فرهنگی و ارتباطات گسترده پرداختن به مقوله زیبایی اجتناب ناپذیر است. دیدگاه گروه پزشکی ترمه برای ارائه خدمات زیبایی توجه به دو نکته مهم زیر است:

  اول اینکه سلامتی شامل جوانب مختلفی می‌باشد که یکی از آنها زیبایی است پس شرط اولیه و لازم برای زیباتر شدن برخورداری از سلامتی است.
  نکته مهم بعدی اینکه زیبایی تعاریف متعددی داشته که در فرهنگ‌ها و اقلیم‌های مختلف متفاوت است و امروزه صنعت مد نیز اثرات مهمی بر این تعاریف می‌گذارد. اما آنچه درباره تعریف زیبایی همیشه و در همه اعصار ثابت بوده تناسب است.
  گروه پزشکی ترمه با تکیه بر این دو اصل مهم خدمات خود را کاملا تخصصی و حرفه‌ای و متمایز ارائه می‌دهد.

  ماموریت ما

  با توجه به حجم گسترده تبلیغات برای ارائه خدمات زیبایی و سلامتی اعتماد به این تبلیغات و انتخاب بهترین روش و مرکز کاری دشوار است.

  ما وظیفه داریم انجام مشاوره و خدمات را بر پایه دانش روز و با بکار گیری بهترین روش‌ها و متریال و بهره جستن از پزشکان متخصص و متبحر در این مرکز ارائه داده تا اینگونه به آرامش و سلامت ذهنی و جسمی شما خللی وارد نشود.