لب حجیم

همه چیز در مورد تزریق ژل لب

تزریق ژل لب یکی از روش های پرطرفدار است که امروزه در بسیاری از مجموعه های زیبایی مورد استفاده بانوان قرار می‌گیرد. طبق آمار ها اکثر بانوان تزریق ژل لب مدل روسی را برمی‌گزینند زیرا فرم دهی و برجسته سازی خاصی را به دنبال دارد. با تزریق فیلر به لب، حجم لب خود را افزایش و زیبایی چهره خود را چندین برابر کنید. با این روش بی خطر، تمامی افرادی که از فرم لب های خود ناراضی هستند، در مدت زمانی کوتاه به بهترین نتایج زیبایی دست پیدا می‌کنند و اعتماد به نفس خود را بازمی‌گردانند. در این مقاله به تمامی جزئیات این تکنیک از جمله بهترین فیلر برای تزریق به لب، مزایا و معایب و … خواهیم پرداخت.

تزریق ژل لب

ژل لب چیست؟

حتما تا به حال برای شما هم پیش آمده که در اطراف خود، فردی را ببینید که دارای لب های بسیار باریک بوده یا به طور مادرزادی لب هایی با حجم بسیار کم داشته باشند که اغلب از این حالت ناراضی هستند و این افراد به همین دلیل اعتماد به نفس پایینی دارند. تزریق ژل لب در دسته روش های پرطرفدار قرار دارد که پس از انجام، نتایج فوق العاده ای از فرم دهی و حجیم سازی لب ها به نمایش خواهد گذاشت.  میزان تزریق فیلر برای حجیم سازی لب هر فرد، متفاوت بوده و حتی عمق تزریق به نوع ماده ای که مورد استفاده نیز بستگی دارد. برای اینکه تزریق ژل لب خوبی داشته باشیم و در نهایت همان نتیجه ای که در تصورمان است برایمان حاصل شود حتما باید به فرم اصلی و آناتومی لب خود توجه کنیم.  شاید در ظاهر این تکنیک پیچیده به نظر نرسید اما مستلزم رعایت نکات بسیار مهمی است که ژل در سطح لب پخش شود و ظاهری سفت و نازیبا ایجاد نکند، به همین دلیل توصیه می‌شود که حتما برای تزریق ژل لب یا هرگونه تزریق ژل به صورت حتما به بهترین مرکز تزریق ژل در تهران مراجعه کنید.

انواع مدل تزریق ژل لب

انواع مدل تزریق ژل لب

ابتدائا قبل از انتخاب مدل تزریق ژل لب، باید حتما فرم لب خود را بشناسید که مستلزم مشاوره با پزشک زیبایی است. بسیاری از مراجعه کنندگان علاقمند هستند که لب های بالا را از لب پایین حجیم تر کنند یا بلعکس. در مقابل تناسب اندازه ی لب ها برای بانوان اهمیت ویژه ای دارد و مشتاق نیستند که لب های خود را به فرم قلوه ای تبدیل کنند، فقط نیاز دارند تا با حفظ فرم لب هایشان، حجیم سازی و پرکنندگی صورت برد. متریال و ترکیبات موجود در فیلر انواع مختلفی دارند. اما پایه ثابت این مواد عنصری به نام هیالورونیک اسید است. این عنصر به خودی خود در بدن وجود دارد، اما با بالا رفتن سن رو به کاهش می‌گذارد. هیالورونیک اسید یا همان HA یک ماده طبیعی است که نقش مهمی در حفظ رطوبت و حجم‌دهی به عضلات دارد. فیلرهای هیالورونیک اسید، بسته به ترکیب شیمیایی خاص آنها، می‌توانند از شش ماه تا چند سال دوام داشته باشند. سپس این مواد به تدریج جذب بدن شده و اثرشان از بین می‌رود. در ادامه به برخی از انواع مدل های تزریق ژل لب اشاره خواهیم داشت:

ژل لب مدل روسی

روس ها با لب های قلوه ای و فرم گوشتی در جهان از نظر زیبایی لب ها کاملا شناخته شده و معروف هستند. تزریق ژل لب به روش روسی امروزه یکی از پرطرفدارترین مدل ها بشمار می‌رود. در این روش پزشک متخصص آناتومی صورت شما را ارزیابی کرده و بر اساس آن میزان ماده تزریقی را مشخص می‌کند. در این روش فیلر از سمت داخل به بیرون و در حاشیه لب ها تزریق می‌شود. در بیشتر مواقع افرادی از این مدل تزریق ژل استفاده می‌کنند که دارای نقص در لب ها بوده و یا دارای لب های بسیار باریک و بی فرم هستند.

لب مدل روسی
لب مدل طبعی

ژل لب مدل نچرال

این مدل همانطور که از نامش پیداست، مدلی طبیعی و نچرال یا همان کلاسیک بوده که با حفظ فرم لب ها و خطوط دور لب انجام می‌شود. نتیجه ای که از تزریق ژل طبیعی حاصل می‌شود، کاملا نامحسوس بوده و ظاهری غیر مصنوعی ندارد.

ژل لب مدل عروسکی

مدل تزریق ژل لب به روش عروسکی به این صورت است که میزان بیشتری ژل نسبت به سایر روش ها  به لب پایین تزریق می‌گردد. در مدل عروسکی همانند عروسک باربی، لب پایین از نظر اندازه بزرگتر از لب بالا می‌باشد.

ژل لب مدل قلبی

برای افرادی که صورت با فرم کشیده یا بیضی دارند، از مدل تزریق ژل لب قلبی استفاده می‌کنند. در این فرم، حاشیه ای میان لب ها به شکل قلب ایجاد می‌کنند.  

برترین برند های ژل لب

از مهمترین مواردی که در تزریق ژل لب اهمیت دارد، کیفیت و نوع برند انتخابی می‌باشد. برند های نامرغوب عوارض جبران ناپذیر و ناخوشایندی به همراه دارند بنابراین لازم است از بهترین برند ژل برای تزریق استفاده شود. برند فیلر مورد استفاده قطعا بر نتیجه ای که مورد انتظار است، تاثیر بسزایی دارد. البته ناگفته نماند علاوه بر کیفیت و نوع ژل، نحوه تزریق نیز اهمیت ویژه ای دارد زیرا بسیاری از عوارض نیز به دلیل نحوه نادرست تزریق ایجاد می‌شوند. در ادامه به برخی از برند های معتبر و باکیفیت ژل برای تزریق به لب می‌پردازیم. همین حین به شما توصیه می‌کنیم اگر شناختی از روش زیبایی بوتاکس لب ندارید، حتما اطلاعات لازم را در این باره کسب کنبد و از پزشک برای انتخاب بهترین تکنیک کمک بگیرید.

تقریبا تمامی ژل های حاوی هیالورونیک اسید، ساختار مشابهی با یکدیگر دارند و مهمترین تفاوتشان در میزان غلظت آن ها میباشد. این موضوع کاملا صحیح است که هر نوع ژل با برند متفاوت، فرم های متفاوتی به لب ها می‌دهند و به همین دلیل توصیه می‌شود که برای انتخاب برند فیلر و مدل لب، از بهترین پزشک مشورت بگیرید تا به عنوان مثال به طور اشتباه ژل با ماهیت رقیق را به ناحیه عمقی تزریق نکنید. یکی از مهمترین نکاتی که در زیبایی لب ها بعد از تزریق ژل لب موثر است، حفظ مرز های لب می‌باشد تا در نهایت چهره ای مصنوعی به وجود نیاورد.

 1. ژل لب پرفکتا: فیلر پرفکتا محصول کشور فرانسه از برترین برند های حجم دهنده و برجسته ساز بشمار می‌رود. این نوع ژل، هیچگونه کبودی و عوارضی بعد از تزریق به همراه ندارد بلمه نتایج فوق العاده نیز بلافاصله مشهود است. مدت ماندگاری این ژل فرانسوی بسیار بالا بوده اما ناگفته نماند که هزینه بالایی نسبت به سایر برند ها دارد.
 2. ژل لب رووفیل: تمامی افرادی که از علاقمندان تزریق ژل لب هستند، این برند معروف کره ای را می‌شناسند و از دوام بالای آن مطلع هستند. نتایج ژل لب رووفیل تا یک الی یک سال و نیم ماندگاری داشته و حتی در بعضی افراد، بسته به میزان جذب و نوع وستشان، بیشتر از این زمان باقی می‌ماند. رووفیل لب ها را به سمت بالا کشیده و برای کسانی که لب باریک دارند بسیار مناسب است.
 3. ژل لب رستلین: این نوع ژل غلظت هیالورونیک بالایی دارد و قابل ذکر است، از نظر دوام و ماندگاری حدود 6 ماه بر بافت لب باقی می‌ماند.
 4. ژل لب تئوسیال: فیلر لب تئوسیال منشا غیرحیوانی داشته و به همین دلیل دوام آن به نوع سبک زندگی و پوست فرد بستگی دارد.این ژل محصول کشور سوئیس بوده و از نطظر هزینه قیمت چندان بالایی ندارد و این در حالی است که ماندگاری نسبتا خوبی دارد.

عوامل موثر در انتخاب مارک ژل

 • شکل هندسی کلی لب ها
 • سن مراجعه کننده برای تزریق
 • فرم ظاهری کنونی لب ها
 • نتیجه مورد انتظار از تزریق ژل
 • در ویدئو رو به رو نمونه ای از تزریق ژل لب طبیعی را مشاهده کنید.

  مزایای تزریق ژل لب

  ژل لب دارای مزایای بسیاری بوده که احتمالا هر فرد پس از تزریق، برخی از آن ها را تجربه خواهند کرد.

  • ماندگاری بالا
  • کبودی بسیار کم
  • میزان هزینه معقول
  • نداشتن عوارض جانبی سنگین

  در ادامه می‌توانید به ویس رضایت یکی از مراجعه کنندگان برای تزریق ژل لب در گروه پزشکی ترمه گوش کنید.

  عوارض تزریق ژل لب

  اگر چه حجم دادن به لب‌ها ایده جذابی به نظر می‌رسد، اما لازم است که از پیش در مورد عوارض جانبی آن اطلاع داشته باشید. توجه کنید که هر کدام از این عوارض اگر بیشتر از چند روز به طول انجامد، لازم است به پزشک خود اطلاع دهید. عوارض تزریق ژل به لب، بزرگترین دغدغه افرادی است که نمی‌توانند از مزایای این تکنیک جذاب چشم‌پوشی کنند. تزریق ژل لب یکی از رایج‌ترین تکنیک‌های زیبایی صورت است، که متقاضیان زیادی را به سوی کلینیک‌های زیبایی روانه می‌کند. به طور کلی در این مقاله تمامی کم و کیف عوارض تزریق ژل لب شرح داده می‌شود.

  • کبودی و تورم

  یکی از شایع‌ترین عوارض تزریق فیلر لب، کبودی و تورم خفیف است. احتمال زیادی وجود دارد که بعد از انجام تکنیک تزریق فیلر در لب، و برای چند روز این عارضه را تجربه کنید.

  • قرمزی

  به احتمال زیاد اطراف دهان شما تا چند روز بعد از تزریق فیلر، قرمز خواهد بود. این قرمزی ظرف چند روز آینده به طور کامل و به صورت خود به خودی بهبود پیدا خواهد کرد.

  گیف اپارات

  برخی عوارض نادر تزریق ژل لب

  با توضیح عوارض نادری که تزریق فیلر به لب دارد، قرار نیست شما را بترسانیم. ما قصد داریم به شما آموزش دهیم و در مورد عوارض احتمالی انجام این تکنیک آگاهتان کنیم. عوارض نادر تزریق فیلر در لب، عمدتاً در افرادی رخ می‌دهد که به کلینیک زیبایی نامعتبر مراجعه می‌کنند. شناسایی نقاط صحیح تزریق و نحوه اعمال آن تنها از عهده پزشک متخصص بر می‌آید و سپردن این کار به شخص غیر متخصص، سلامت و زیبایی شما را به خطر می‌اندازد.

  از جمله عوارضی که به ندرت در افراد تحت درمان با فیلر لب بروز پیدا می‌کند، عبارتند از:

  • بروز جوش یا توده پوستی: احتمال خیلی کمی وجود دارد که تزریق در لب منجر به تشکیل توده و جوش در این ناحیه شود. برآمدگی‌هایی که بعد از جلسه تزریق بر روی لب مشاهده می‌شود، نشانه این عارضه است.

  • ایجاد زخم: گاهی اوقات فردی که تزریق فیلر را بر روی لب خود انجام داده است، در این ناحیه احساس خارش می‌کند. حتی در موارد نادر ممکن است این خارش منجر به زخم شود.

  • واکنش آلرژیک: به هر حال ممکن است شما تا قبل از این، ماده فیلر و ژل را در هیچ کجای بدنتان به کار نبرده باشید. بنابراین این احتمال همواره وجود دارد که لب‌هایتان واکنش آلرژیک به ترکیبات موجود در فیلر نشان بدهد. آسیب پوستی و بروز عارضه‌های مانند اسکار در لب و اطراف آن، از جمله واکنش‌های آلرژیک به محتویات فیلر می‌باشد.

  • عدم تقارن لب: گاهی در مراجعه به شخص غیر متخصص برای تزریق، نتیجه مورد انتظار حاصل نمی‌شود. در بعضی از موارد که البته خیلی کم رخ می‌دهد، لب‌ها به جای زیباتر شدن، تقارن و فرم طبیعیشان را از دست خواهند داد. گاهی حتی فرد مراجعه کننده مجبور به تخلیه فیلر از لب خود می‌شود.

  • انسداد عروق: یکی از شدیدترین عوارض جانبی تزریق ژل که البته به ندرت اتفاق می‌افتد، انسداد عروق خونی است. این عارضه باعث لخته شدن خون می‌شود.

  شما می‌توانید با پر کردن فرم زیر برای تزریق ژل لب از مجموعه ما مشاوره رایگان بگیرید.

  نام و نام خانوادگی
  ایمیل
  Phone
  فرم شما با موفقیت ارسال شد. در اولین زمان با شما تماس حاصل می‌شود.
  متاسفانه فرم شما با موفقیت ارسال نشد. لطفا مجدد امتحان کنید.

  ماندگاری ژل لب

  ماندگاری انواع فیلر لب، تقریبا بین 6 الی 12 ماه بسته به نوع برند و کیفیت ژل است. همانطور که از متن متوجه شدید این زمان، متغیر بوده و به کیفیت برند ژل انتخابی بستگی دارد. اگر به دنبال بدست آوردن نتیجه ای فوق العاده و با دوام هستید، از توجه به هزینه ها صرف نظر کرده و از انواع برند های معتبر و مرغوب استفاده نمایید. یکی از تاثیرگذارترین موارد در مدت زمانی که ژل در بافت لب ها باقی می‌ماند، کیفیت پوست و میزان جاذب بودن خود پوست می‌باشد. هیالورونیک اسید ماده ای است که به طور طبیعی در بدن به مقدار مشخصی وجود دارد و به همین دلیل است که پس از تزریق به تدریج توسط پوست جذب می‌شود. گاهی از بین رفتن حجم و برجستگی لب ها بعد از تزریق بعد از گذشت یک سال به زیبایی روز های اباولیه تزریق است اما در بدن بعضی افراد، حتی بعد از گذشت دو ماه تاثیر خود را از دست می‌دهد.

  راهکارهای افزایش ماندگاری تزریق ژل لب

  به طور معمول مدت دوام فیلر بر سطح لب یک سال است که ناگفته نماند میزان ماندگاری در افراد مختلف مکن است کمتر یا حتی بیشتر باشد. توجه و رعایت موارد مراقبتی بعد از تزریق ژل لب، بر دوام نتایج ناشی از آن بسیار تاثیرگذار است اما می‌توانید برای افزایش سطح ماندگاری اقدامات زیر را انجام دهید.

  • مراجعه به کلینیک های معتبر
  • سن مناسب برای تزریق فیلر
  • رعایت تمامی مراقبت های قبل و بعد از تزریق
  • تزریق مواد بر اساس سلیقه برای فرم دهی ایده آل لب
  • بدون در نظر گرفتن قیمت، برندهای معتبر موجود در بازار را برای تزریق انتخاب کنید.

  آیا تزریق ژل درد دارد؟

  مدت زمان کوتاهی قبل از تزریق ژل لب برای مراجعه کننده از بی حسی موضعی استفاده می‌شود. در برخی موارد از بی حسی های تزریقی که اغلب همان بی حس کننده های دندانپزشکی هستند، استفاده می‌کنند. فقط باید این نکته را دانست که به دلیل بی حسی، هیچگونه دردی احساس نمی‌شود اما فرم لب بعد از تزریق نیز دقیق مشخص نمی‌شود. در ویدئو رو به رو انیمیشنی از تزریق ژل به لب ببینید.

  مدت زمان کوتاهی قبل از تزریق ژل لب برای مراجعه کننده از بی حسی موضعی استفاده می‌شود. در برخی موارد از بی حسی های تزریقی که اغلب همان بی حس کننده های دندانپزشکی هستند، استفاده می‌کنند. فقط باید این نکته را دانست که به دلیل بی حسی، هیچگونه دردی احساس نمی‌شود اما فرم لب بعد از تزریق نیز دقیق مشخص نمی‌شود.

  کاندیدای مناسب این روش

  انواع تزریقات زیبایی تصمیمی کاملا شخصی و سلیقه ای می‌باشد و برای افرادی که از فرم یا اندازه لب خود ناراضی هستند، نیز کاربرد فراوانی دارد. البته ناگفته نماند تکنیک تزریق ژل لب برای اشخاصی مناسب است که انتظارات واقع بینانه دارند. کاندیدای مناسب نباید هیچگونه تبخالی در اطراف لب داشته باشند. این روش برای افرادی زیر 18 سال مناسب نیست.

  با انجام یک آزمون ساده در منزل دریابید که کاندیدای خوبی برای تزریق ژل هستید یا خیر.

  14
  ایجاد شده در توسط ماورانت
  لب قرمز

  آیا کاندید خوبی برای تزریق ژل لب هستید؟

  1 / 5

  آیا از فرم لب خود ناراضی هستید؟

  2 / 5

  آیا لب های بالایی شما با لب های پایینی تناسب ندارد؟

  3 / 5

  لب های شما دارای مرز دور لب یا همان خط دور لب  می‌باشد؟

  4 / 5

  آیا علاقمند هستید حجم لبتان افزایش یابد؟

  5 / 5

  آیا دوست دارید بالای لب های شما فرمی عروسکی داشته باشد؟

  امتیاز شما

  میانگین امتیازها 56%

  0%

  مشاوره قبل از تزریق ژل لب

  زیباجویانی که برای تزریق ژل لب به مجموعه ترمه مراجعه می‌کنند، ابتدا باید خواسته های ذهنی مورد انتظار و هدف خود از انجام این کار را برای پزشک، بازگو کنند. فرد باید از تصمیم خود مطمعن باشد زیرا آنزیم هیالورونیداز تحت شرایط ضروری مورد استفاده قرار می‌گیرد. ذکر تمامی حساسیت های دارویی و بیماری های مزمن الزامی بوده و اگر از دارویی خاص مانند رقیق کننده های خون استفاده می‌کنید، حتما پزشک خود را در جریان قرار دهید.  سایز لب ها و فاصله لب ها به نوک بینی در همه چهره ها یکسان نیست به همین دلیل تمرکز برای زیباسازی هر چهره متفاوت می‌باشد. بنابراین اگر پزشک به فردی تزریق دو سی سی ژل را توصیه می‌کند، دلیل بر این نیست که برای همه باید همین مقدار ژل را تزریق نماید.

  تلفن

  نتایج تزریق ژل لب

  تزریق فیلر در لب‌ها بیشتر با هدف حجم دادن به این بخش از صورت انجام می‌شود. در این فرآیند لب‌های شما درشت‌تر شده و فرم جذاب‌تری به خود می‌گیرد. البته تزریق فیلر در دسته تکنیک‌های جوانسازی پوست قرار می‌گیرد، چرا که کاربرد آن فراتر از حجم دادن به لب‌ها است‌. کارکرد تزریق ژل  به روند پیری پوست مربوط می‌شود. در روند بالا رفتن سن، حجم عضلات صورت کاهش پیدا می‌کند. همچنین چین و چروک‌هایی در نقاط مختلف صورت بروز پیدا می‌کند. وظیفه فیلر دقیقاً پر کردن چروک‌ها و جبران کاهش وزن عضلات است. در حجم دادن به لب‌ها، ماده‌ای که دارای خواص پرکنندگی و حجم دهندگی است، در نقاط مشخصی در زیر پوست تزریق می‌شود. این کار باعث ایجاد یک حجم طبیعی بر روی لب‌ها شده و آن را درشت می‌کند.

  مراقبت های بعد از تزریق ژل لب

  تمامی افرادی که از این روش زیبایی استفاده می‌کنند در جریان ماهیت کلی این تزریق هستند. این مورد کاملا نرمال است که لب ها بعد از تزریق ژل لب، متورم و تا حدودی کبود ظاهر شوند. تمامی این عوارض پس از گذشت دو روز بهبود یافته و هیچ اثری از آن ها باقی نمی‌ماند. با این حال در این قسمت، برخی موارد مراقبتی که رعایت آن ها بعد از تزریق ژل مهم است را ذکر می‌کنیم.

  • بهتر است از رفتن به سونا، جکوزی تا 72 ساعت خودداری فرمایید.
  • بعد از تزریق ژل لب، تا 48 ساعت از استحمام با آب گرم یا داغ خودداری فرمایید.
  • بعد از تزریق ژل لب برای رفع کبودی از کمپرس سرد یا یخ های آماده استفاده کنید.
  • به این مورد توجه کنید که به دلیل باز بودن منافذ محل تزریق، از آرایش کردن لب ها بپرهیزید.
  • برای اینکه ترمیم تسریع گردد، باید بدن را از هیدراتگی دور کنید و برای این کار باید نوشیدن آب را افزایش دهید. همچنین مصرف آب کمک می‌کند تا ژل تزریقی بهتر فرم گرفته و لب ها ظاهر زیباتری پیدا کنند.

  رعایت چه نکاتی قبل از تزریق ژل لب لازم است؟

  برای اینکه نتیجه ای فوق العاده تاثیرگذار از تزریق ژل لب برایتان حاصل شود، باید برخی مراقبت های قبل از انجام این تکنیک را بشناسید.

  موارد لازم مراقبتی:

  مورد اول

  یک هفته قبل از تزریق فیلر، مصرف تمامی دارو های رقیق کننده خون را با مشورت پزشک قطع نمایید.

  مورد دوم

  مدت دو هفته قبل از تزریق ژل لب، از تتو های دائم دور لب، تتو دائم به عنوان رژ لب و … استفاده نکنید.

  مورد سوم

  تصمیم برای تزریق ژل لب را از روی احساسات نگیرید و قبل از انجام این کار حتما خوب فکر کنید که پشیمانی رخ ندهد.

  چه زمانی برای تزریق مجدد ژل مناسب است؟

  سوالی که اکثر مراجعه کنندگان بعد از تزریق ژل لب دارند این است که برای تزریق مجدد یا همان ترمیم چه زمانی باید اقدام کنند. پاسخ این است که برای اینکه تغییر در صورت شما نچرال باقی بماند و مدت ماندگاری افزایش یابد و همچنین پس از تزریق هیچ شخصی متوجه تزریق شما نشوند، بهتر است با گذشت مدت زمانی بعد از تزریق ژل، زمانی که 30 الی 35 درصد ژل همچنان بر لب باقی مانده است، مجدد تزریق انجام دهید. تمامی افرادی که در یک مرکز خوب، ژل تزریق می‌کنند و از نتیجه حاصل شده رضایت دارند، خواستار تزریق ژل مجدد هستند.

  تخلیه ژل لب ها با آنزیم هیالورونیداز

  در موارد بسیاری مشاهده شده که فرد در مراکز نامعتبر تزریق ژل لب انجام داده است و عوارض ناخوشایندی برایش رقم خورده است. در صورتی که فیلر به روش نادرست، بیش از اندازه مجاز یا به شکل نامتفقارن تزریق گردد، قابلیت اصلاح شدن دارد و در صورتی که مراجعه کننده از تزریق پشیمان شده باشد، می‌تواند تخلیه ژل با آنزیم انجام دهد. هیالورونیداز را در شرایط ضروری برای حل کردن و از بین بردن فیلر تزریقی مورد استفاده قرار می‌دهند. از این روش عمدتا برای از بین بردن مواد غیر طبیعی بدن یا همان فیلر های پوستی، استفاده می‌کنند. آنزیم هیالورونیداز را در مجاورت فیلر پوستی ناحیه مورد نظر، تزریق می‌کنند. نکته مهم این است که این آنزیم بسیار قوی متابولیسم را از همان لحظه تزریق شروع کرده و ناگفته نماند که هیچ یک از مولکول های طبیعی بافت بدن را تجزیه نمی‌کند و آسیب نمی‌زند.

  تخلیه ژل کاری بسیار حساس و مهم بوده و به همین دلیل حتما باید به بهترین مرکز پزشکی مراجعه نمایید. برای تخلیه ژل، ابتدا باید تمامی مواد آرایشی را از صورت بشویید تا عاری از هرگونه مواد اضافی و  آلودگی باشد. سپس ناحیه لب ها را با استفاده از بی حسی موضعی، بی حس می‌کنند. حال به مقدار مورد نیاز، آنزیم هیالورونیداز را به لب ها تزریق می‌کنند. این مورد را یادآور می‌شویم که یک هفته قبل از تخلیه آنزیم، مصرف تمامی دارو های رقیق کننده و ویتامین هایی نظیر ای، ویتامین سی، امگا6 و سایر داروهای این چنینی را قطع کنید.

  تزریق ژل به لب چقدر هزینه دارد؟

  هزینه تزریق ژل به فاکتور های زیادی بستگی دارد. کیفیت ژل، میزان ماندگاری، برند، نوع ژل از نظر موقت یا دائمی، میزان حجم مود نیاز از موثرترین موارد بر میزان هزینه هستند. برای اینکه از هزینه تزریق ژل لب مطلع شوید، باید به صورت حضوری به مرکز ترمه مراجعه نمایید و از مشاوره با بهترین پزشکان ما استفاده کنید. علاقمندان باید علاوه بر هزینه تزریق ژل لب، به هزینه های ترمیم نیز توجه کنند. بسیاری از کلینیک ها یا سالن های آرایشی، تکنیک تزریق ژل به نواحی مختلف صورت را با قیمتی بسیار ارزان انجام می‌دهند اما نکته ای که وجود دارد، ماندگاری بسیار پایین و بی‌کیفیت و احتمال به وجود آمدن عوارض و حساسیت ها بسیار زیاد است. تزریق ژل بسیار حساس بوده و بهتر است به دلیل اینکه در زیبایی چهره می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد، در بهترین گروه زیبایی این کار را انجام دهید.

  48 پاسخ

   1. این هزینه به عواملی چون برند ژل، مزان حجم تزریقی و …. بستگی دارد. با شماره ها تماس بگیرید.

   1. سلام خیر در افراد متفاوت است. در بعضی کمتر از 3 روز بعضی حدودا تا 5 روز . در بعضی هیچ عوارضی نشان نمیدهد.

   2. برای تزریق هر سی سی ژل چقد باید هزینه پرداخت کنیم ماندگاریش چند ماهه؟

    1. باید حضوری مراجعه نمایید تا اندازه مورد نیاز مشخص شود.

  1. انقدر مطالبتون کامل بود که هیچ سوالی نمیمونه، مثل همیشه عااالی ❤️

  2. کارتون عالیه ممنون فقط ماندگاریش چند وقته ممنون جواب بدید

  3. دوره نقاهت چند روزه است ؟چه مارک خوبه ماندگاریش چند وقته ؟

   1. خیابان کامرانیه شمالی نبش داریوش برج پارادیس پلاک ۲۹

  4. برای تزریق چه مراقبتی لازمه تا چند وقت باید پماد بزنیم تا پوست پوست شدنش از بین بره عوارضی دارد یا نه

  5. من پیش ایشان تزریق لب انجام دادم خیلی کارشون خوبه دستشون درد نکنه

  6. میخواستم هزینه ژل لب آب پرسم و اینکه شما بسیار بسیار دکتر خوبی هستید

   1. ممنون وتشکر از مقاله جامع ومفیدکه در مورد فیلر لب و انواع ژل ها ومدل های لب وموندگاریش و همچنین نگهداری بعداز تزریق ژل وموارددیگر ،سپاس از اینکه تمام جواب سوال هام رو درمورد فیلر لب گرفتم ♥️♥️♥️

    1. ممنون وتشکر از مقاله جامع و مفیدی که درباره فیلر لب و انواع ژل ها ومدل های لب توضیح دادید ،آیا ازتزریق چربی به لب موندگاریش بهتره از ژل نیست ؟

  7. مدل قلبی خیلی کیوته، منتظرم وقت خانم دکتر خالی بشه و برسم خدمتشون😍

  8. خانم دکتر اگر از مدل لبمون راضی نبودیم میتونیم ژل رو تخلیه کنیم و مدل دیگه ای رو انتخاب کنیم؟

   1. میتوانید به جای تخلیه به اصلاح بپردازید. سعی کنید برای تزریق ژل بهترین مرکز را انتخاب کنید که نیازی به اصلاح یا تخلیه نباشد.

    1. برای اطلاع از هزینه ها تماس حاصل نمایید زیرا بستگی به برند ژل انتخابی دارد.

  9. دکتر تزریق ژل لب محدودیت سنی داره؟؟ و چه مدت بعد از تزریق نیاز به ترمیم داره؟

   1. خیر بالای 18 سال میتوانند استفاده کنند . ترمیم بستگی به کیفیت ژل انتخابی دارد

  10. بسیاااار مفید و جامع بود. جای هیچ سوالی واسه ما نذاشتید. سپاس فراوان 🌹🌹

  11. ماندگاریش چقدره و از چه سنی میشه ژل و تزریق کرد؟ ممنون از توضیحاتتون

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مطالب مرتبط