لیدی لیفت

لیدی لیفت

لیدی لیفت همان فرآیندی است که همه خانم‌ها در طول زندگیشان حداقل یکبار به آن نیاز پیدا می‌کنند. این فرآیند از طریق دستگاه لیزری به همین نام و توسط متخصصان انجام می‌گیرد. شما هم همانقدر که می‌خواهید عمر زندگیتان طولانی باشد، باید در مورد این فرآیند بدانید و اگر لازم شد آن را به کار ببرید.

لیدی لیفت چیست؟

واژن یکی از حساس‌ترین اندام‌های هر خانمی است که در معرض انواع بیماری‌ها و عارضه‌های ناخوشایند قرار می‌گیرد. از طرفی ظاهر نامطلوب این اندام می‌تواند اعتماد به نفس خانم‌ها را تحت تأثیر قرار دهد. حالا در کنار همه این موارد، زندگی و رابطه جنسی خانم‌ها را نیز باید در نظر گرفت که سلامت و زیبایی این ناحیه تأثیر زیادی در کیفیت آن دارد. خوشبختانه تکنولوژی آنقدر مدرن شده است که ایده‌ای برای همه این برطرف کردن همه این دغدغه‌ها داشته باشد.

لیدی لیفت

این ایده به صورت دستگاه لیزری عملی شده است که تأثیرگذاری قابل توجهی داشته و در عین حال غیرتهاجمی است.در این فرآیند واژن از طریق دستگاه لیزر مخصوصی درمان می‌شود. البته این درمان ممکن است جنبه عمل زیبایی داشته باشد و یا به منظور رفع یک عارضه انجام بگیرد. دستگاه لیزر مورد نظر با تابش امواج امواج لیزر به ناحیه واژن، فرآیند درمانی را به انجام می‌رساند.

کاربرد تکنیک لیدی لیفت

اول از همه این فرآیند هم جنبه زیبایی دارد و هم درمانی. بنابراین تقریباً هر دغدغه‌ای که شما در مورد ناحیه تناسلی و واژن خود دارید، از طریق جلسات Lady Lift برآورده می‌شود. اما این شش کارایی زیر، بزرگترین نیازهای خانم‌ها را تأمین می‌کند:

کاربرد لیزر لیدی لیفت
  • جوانسازی واژن: این یکی از اساسی‌ترین کاربردهای لیزر مورد نظر است. تابش پرتو از دستگاه لیزر به ناحیه واژن، آن را تحریک به کلاژن سازی می‌کند. همچنین بهبود خونرسانی به بخش‌های مختلف واژن، در از بین بردن نشانه‌های پیری و یا فرسودگی این ناحیه نقش دارد. این تنها به معنای تولید سلول‌های جدید و جوان شدن ظاهر واژن نیست. بلکه سفت شدن این ناحیه و به دست آوردن انعطاف‌پذیری قابل قبول در آن، بخش دیگری از کاربردهای لیزر است. در این فرآیند، هم ناحیه داخلی واژن شما و هم ناحیه بیرونی آن کاملاً جوان شده و بافت سفت، انعطاف‌پذیر و البته زیبا به دست می‌آورد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به مطلب تایتنینگ مراجعه کنید.
  • درمان اختلالات جنسی: خیلی اوقات خشکی واژن باعث خونریزی در این ناحیه شده و در موارد حادتر اختلالاتی در سلامت جنسی شما ایجاد می‌کند. استفاده از  Lady Lift به راحتی این مشکل را برطرف کرده و روابط جنسی شما را احیاء می‌کند. در واقع این دستگاه با تحریک واژن به تولید موکوس بیشتر، مثل یک روان‌کننده دائمی عمل کرده و کیفیت رابطه جنسی را بهبود می‌بخشد. حتی دردی که بعضی از خانم‌ها در هنگام برقراری رابطه جنسی تجربه می‌کنند و به نوعی مانع از تجربه کردن لذت جنسی و در نهایت سردی جنسی در آنها می‌شود، با شرکت در جلسات Lady Lift کاملاً برطرف می‌شود.
  • برطرف کردن شلی و افتادگی واژن: این فرآیند اپی‌تلیوم و بافت نرم واژن را بازسازی می‌کند. به علاوه عروق خونی واژن از طریق تابش لیزر افزایش قابل توجهی پیدا می‌کند. تعداد بیشتر عروق خونی به معنای سوخت و ساز بهتر در این ناحیه، گردش بهتر خون، اکسیژن و مواد غذایی مورد نیاز سلول‌ها است. در نتیجه بافت ناحیه واژن درست مانند واژن یک زن بسیار جوان فرم می‌گیرد.
  • درمان آتروفی واژن: زمانی که به دلیل بالا رفتن سن، یائسگی و یا اختلالات هورمونی تولید استروژن در بدن شما کاهش پیدا می‌کند، واژن دچار خشکی و التهاب شده و رابطه جنسی را دردناک و تقریباً غیرممکن می‌کند. این عارضه حتی ممکن است بی اختیاری ادرار و خونریزی غیرعادی را به دنبال داشته باشد. اینجاست که لیزر Lady Lift به کمک شما آمده و با تحریک واژن به کلاژن سازی، بافت آن را کیفیت می‌بخشد.  
  • برطرف کردن تیرگی ناحیه واژن: اگر حتی پوست خودتان روشن باشد، ناحیه واژن ممکن است به دلیل کمبود نور خورشید، بالا رفتن سن، بارداری و زایمان تیره شود. لیزر Lady Lift قدرت قابل توجهی در از بین بردن بافت‌های تیره و کمک به روشن شدن پوست ناحیه واژن دارد. در واقع پرتوها به رنگدانه های پوست این ناحیه نفوذ کرده و در نهایت بافتی همرنگ با دیگر نقاط بدن و حتی روشن‌تر ایجاد می‌کنند. به علاوه لکه‌های موجود در این ناحیه و تیرگی‌های موضعی به راحتی توسط پرتوهای لیزر از بین می‌رود. برای اطلاعات بیشتر می توانید به محتوای وایتنینگ مراجعه کنید.
  • درمان بیماری‌های واژن: همانطور که می‌دانید بیشتر بیماری‌های زنان ریشه عفونی دارند. عفونت نیز به راحتی از طریق ارتباط جنسی محافظت نشده، استخر رفتن، پوشیدن لباس زیر نامناسب، استفاده از توالت آلوده و مواردی از این دست منتقل می‌شود. بافت حساس واژن به راحتی دچار عفونت شده و سوزش و خارش غیرقابل تحملی را به دنبال دارد. اگر این عفونت در مراحل اولیه درمان نشود، نتیجه آن دچار شدن به بیماری‌های حاد زنانه است.خوشبختانه این تکنیک عفونت ناحیه تناسلی را از بین می‌برد و بیماری‌های نشئت گرفته از آن را تا حدود زیادی درمان می‌کند. همچنین انواع زگیل تناسلی، کیست‌های دستگاه تناسلی، خشکی حاد و اگزما در ناحیه دستگاه تناسلی به راحتی از طریق شرکت در جلسات لیدی لیفت درمان می‌شود.

تعداد جلسات لیدی لیفت

برای استفاده از روش لیدی لیفت باید ابتدا با بهترین دکتر پوست مشورت نمایید تا مشکلات موجود را بررسی کند و سپس تشخیص دهد که چه تعداد جلسه از این تکنیک برای شما مناسب است. به طور کلی اکثر بانوان به حدود 4 جلسه لیزر لیدی لفت برای جوانسازی واژن را نیاز دارند تا بتوانند آن تاثیر چشمگیری که مد نظر دارند را مشاهده کنند. در صورتی که تیرگی پوست یا سایر مشکلات آن بسیارفراتر از حد معمول باشد، قطعا تعداد جلسات تغییر کرده و افزایش می‌یابد.

در جلسات لیدی لیفت چه می‌گذرد؟

به طور معمول این تکنیک در دو مرحله و به فاصله ۳ تا ۴ هفته انجام می‌گیرد. در جلسه اول شلی و افتادگی واژن کاملاً برطرف می‌شود. در جلسه دوم واژن در جهت کلاژن سازی تحریک شده و گردش خون در این ناحیه بهبود پیدا می‌کند. این فرآیندها هیچگونه درد، خونریزی یا التهابی را به همراه ندارد. متخصص مورد نظر که حتماً باید تبحر و تجربه قابل قبولی در این زمینه داشته باشد، با توجه به خواسته شما بخش مورد نظر را ترمیم می‌کند.

مدت زمان هر جلسه لیدی لیفت چقدر است؟

هر جلسه لیدی لیفت به طور معمول حدود 20 الی 25 دقیقه به طول می‌انجامد. توصیه می‌شود از فرصت استفاده کنید و برای این کار به مراکزی مراجعه کنید که مکانشان به گونه ای آماده شده باشد که در آن مدت زمان کوتاه بتوانید ریلکس کنید و از آرامش فضا بهره ببرید.

بعد از لیدی لیفت چه نتایجی مشاهده می‌شود؟

شما از همان جلسه اول، تغییرات محسوسی در ناحیه واژن خود مشاهده می‌کنید. اما به طور کلی با شرکت در سه تا چهار جلسه، بافت بیرونی و داخلی واژن شما کاملاً جوان شده و هیچ عارضه، عفونت و بیماری در آن باقی نمی‌ماند.

آیا Lady Lift نیاز به دوران نقاهت دارد؟

این یک عمل سرپایی به حساب آمده و به هیچ عنوان نیاز به استراحت یا طی کردن دوران نقاهت ندارد. شما بعد از اتمام جلسات و خارج شدن از کلینیک مورد نظر می‌توانید به فعالیت‌های روزانه خود ادامه دهید.

لیدی لیفت چقدر درد دارد؟

لیدی لیفت جزو روش هایی بشمار می‌رود که بدون درد انجام می‌شود مگر اینکهفرد دچار استرس باشد و درد خفیفی را حس کند.

آیا دختران باکره می‌توانند از لیزر لیدی لیفت استفاده کنند؟

بله یکی از بزرگترین مزایای این روش، این است که دختران باکره می‌توانند از لیدی لیفت برای جوانسازی واژن و همچنین رفع تیرگی واژن استفادهه نمایند. این روش بر سطح بیرونی واژن انجام می‌شود و به پرده بکارت فرد آسیبی وارد نمی‌کند. تمامی خانم های باکره می‌توانند از این روش با خیال آسوده استفاده کنند و از نتایج فوق العاده آن لذت ببرند.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط